«Сніжинка-2018»: склад учасників групи «Б»

26993949_2006409469612214_5548129987347886545_n

Вашій увазі склад команд-учасниць зимового турніру серед дорослих «Сніжинка-2018». Група «Б»:

ФК «Полісся» U19 (Житомир)

  1. Олексій Дворнін
  2. Єгор Угольніков
  3. Артем Вербило
  4. Богдан Чернявський
  5. Олександр Кучерявий
  6. Павло Бенедик
  7. Олександр Богуславський
  8. Євгеній Бугай
  9. Валерій Галахов
  10. Артем Жуков
  11. Антон Колодницький
  12. Антон Косачев
  13. Ігор Куліцький
  14. Владлен Лозовик
  15. Віталій Невмержицький
  16. Кирило Олішевський
  17. Андрій Олексюк
  18. Юрій Поліщук
  19. Олександр Розпотнюк
  20. Владислав Чорновіл
  21. Дмитро Демчик
  22. Євген Кузнецов
  23. Євген Задерейко
  24. Іван Виговський
  25. Тарас Старський

ФК «Василівка»

  1. Валерій Васькевич
  2. Андрій Андросович
  3. Сергій Васькевич
  4. Олег Геращенко
  5. Вадим Голеня
  6. Іван Гурківський
  7. Ярослав Зосімчук
  8. Олександр Ільченко
  9. Сергій Ільченко
  10. Вадим Кондрацький
  11. Андрій Левківський
  12. Анатолій Люшенко
  13. Олександр Прогожук
  14. Анатолій Стеценко
  15. Петро Стеценко
  16. Сергій Цапун
  17. Іван Кузьменко

ФК «Іванків-Електросила» (Іванків)

  1. Денис Ковальчук
  2. Дмитро Іщук
  3. Сергій Рибак
  4. Олександр Колесник
  5. Андрій Гвоздь
  6. Андрій Польовий
  7. Олександр Вікарій
  8. Сергій Оніщук
  9. Андрій Славінський
  10. Олександр Трибель
  11. Вадим Сілецький
  12. Андрій Левчук
  13. Ігор Фещенко
  14. Віталій Талько
  15. Андрій Юрченко
  16. Сергій Ярмоленко
  17. Вадим Базь
  18. Володимир Борисюк
  19. Нікіта Омельянчук
  20. Ярослав Явдошин
  21. Віталій Лисецький
  22. Юрій Коваль
  23. Вадим Зорнік
  24. Петро Гаврилюк
  25. Віктор Лапський

 «Пак-Трейд» (Висока Піч)

  1. Олександр Антонюк
  2. Юрій Бахурінський
  3. Павло Баца
  4. Денис Бондарчук
  5. Олександр Бондарчук
  6. Вадим Давидович
  7. Олександр Жабровець
  8. Ярослав Заєць
  9. Денис Їжак
  10. Ігор Їжак
  11. Дмитро Ковальковський
  12. Володими Ковальчук
  13. Артем Кратюк
  14. Денис Куц
  15. Богдан Мацієвський
  16. Петро Полянський
  17. Олексій Польовий
  18. Сергій Процик
  19. Олег Радзихівський
  20. Юрій Сергійчук
  21. Юрій Слободенюк
  22. Валерій Темченко
  23. Олексій Харитончук
  24. Владислав Яцина
  25. Сергій Петракович

«Технічний ліцей» (Сали)

  1. Максим Бабак
  2. Вадим Безверхий
  3. Євген Дідківський
  4. Юрій Євтушок
  5. Сергій Кожан
  6. Андрій Малашевич
  7. Андрій Михальчук
  8. Микола Никончук
  9. Вадим Панькевич
  10. Віталій Пахомов
  11. Олександр Свеста
  12. Євгеній Северенчук
  13. Максим Вознюк
  14. Андрій Субін
  15. Віктор Федорчук
  16. Дмитро Яковець
  17. Дмитро Кужіль
  18. Ндом Кловіс Брюно
  19. Роман Камінчук
  20. Микола Шмайхель
  21. Іван Мойсеєнко
  22. Ласісі Оладайло Ісмаіл
  23. Юрій Прохоренко
  24. Анатолій Глущенко
  25. Олександр Павлюк

«Танкіст» (Новогуйвинське)

  1. Олександр Прус
  2. Андрій Островський
  3. Андрій Балашкевич
  4. Микола Сажин
  5. Володимир Макшаєв
  6. Дмитро Собецький
  7. Евгеній Михайленко
  8. Дмитро Романюк
  9. Олександр Мороз
  10. Костянтин Циба
  11. Олександр Саварин
  12. Олег Миколайчук
  13. Іван Чапський
  14. Юрій Романов
  15. Валентин Островський
  16. Роман Островський
  17. Сергій Гвоздь
  18. Петро Кучерчук
  19. Сергій Бєланов
  20. Олександр Максимчук
  21. Роман Гусак
  22. Олександр Єлісєєв
  23. Сергій Слюсар
  24. Максим Зайнчковський
  25. Дмитро Шевчук

«Дангард» (Тетерівка)

  1. Роман Осівський
  2. Денис Яворський
  3. Денис Ковбасюк
  4. Антон Булуй
  5. Сергій Грищенко
  6. Максим Охріменко
  7. Ігор Шавурський
  8. Дмитро Войналович
  9. Олег Лутай
  10. Олександр Павлюк
  11. Роман Мазуренко
  12. Андрій Мельник
  13. Віталій Свінціцький
  14. Денис Рукомеда
  15. Олександр Дорош
  16. Антон Самчик
  17. Михайло Вердер
  18. Олександр Дідківський
  19. Андрій Антонюк
  20. В’ячеслав Годлевський
  21. Олексій Виговський
  22. Олександр Курдюмов
  23. Гордій Лісовський