Новини з районів: Попільнянщина буде представлена на обласних змаганнях з футболу!

24232640_1528074290581883_7669859199417611444_n

21 лютого на спільному засіданні керівників Попільнянського району, керівників Громад, керівників Житомирської обласної федерації футболу та Попільнянської районної федерації, а також активістів було прийнято рішення про створення футбольного клубу, який представлятиме Попільнянщину на обласних змаганнях з футболу.

На черговому засіданні було погоджено кандидатуру президента клубу та головного тренера. Рада клубу прийняла рішення ключові посади у новоствореній команді довірити молоді, одноголосно обравши Миколу Березовського президентом клубу, а Богдана Шоломіцького головним тренером.

Також розпочалася робота щодо реєстрації клубу, тому Попільнянська районна федерація футболу оголошує конкурс на кращу назву клубу, логотип, гімн та прапор. Свої пропозиції надсилайте на пошту: zhoff2016@ukr.net, або викладати в групі Футбольна Попільнянщина. Переможці будуть відзначені винагородами.

Створення команди на область – спільна ініціатива, спільний результат районної федерації з обласною федерацією футболу. Сподіваємося, що створення команди Попільнянщини стане прикладом для інших районних і міських федерацій футболу!

Нагадаємо, на нашому сайті нещодавно було опубліковано звернення від Виконкому Житомирської обласної федерації футболу щодо організації футбольних команд у м. Радомишль, м. Малин, м. Коростишів, м. Ружин, а також м. Любар.