Рішення КДК “ЖОФФ” №11 від 27.09.2016

ЖИТОМИРСЬКА СПОРТИВНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
«ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ»
КОНТОЛЬНО-ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ №11
Контрольно-дисциплінарного комітету ЖОФФ
від 27 вересня 2016 року

ПРИСУТНІ:
Голова КДК ЖСГО «ЖОФФ» – Красько Микола
Члени КДК ЖСГО «ЖОФФ» – Єкатеринчев Михайло
-Канділов Ігор
-СавіцькийСв’ятослав

1. Слухали:
Інформацію про поведінку та/або провокативні дії представника та/або особа, яка надає фінансову та технічну допомогу (далі – представник) Гриценка Віталія та окремих вболівальників ФК«Авангард» м. Новоград-Волинський 10.09.16 під час та по закінченню матчу №52 11-го туру Чемпіонату області ФК «Авангард» м.Новоград-Волинський –ФК «Полісся» с.Городниця.
Доповідач Савіцький С.П.
 Обставини справи
З інформації викладеної в додаткових рапортах арбітра Іванцова Ігора, спостерігача арбітражу Бабія Василя, усного пояснення асистента арбітра Процюка Олега представник ФК «Авангард» Гриценко Віталій в перерві даного матчу не коректно висловлювався на адресу арбітрів. Протягом другого тайму, знаходячись на трибуні, постійно і привселюдно коментував та висловлював невдоволення окремими рішеннями бригади арбітрів, чим провокував присутніх поруч глядачів.
По закінченню матчу в присутності працівників поліції один з глядачів плюнув в арбітра та асистента (поліція пасивно споглядала).
З письмового пояснення граючого тренера ФК «Авангард» Горбаченка Дмитра випливає, що Гриценко Віталій є представником ФК «Авангард» в якості надавача допомоги.
Правові підстави для прийняття рішення:
Дослідивши документальні письмові та усні матеріали справи, обговоривши їх по суті, КДК ЖСГО «ЖОФФ» дійшов висновку, що:
дії представника ФК «Авангард» Гриценка Віталія з розглядуваного питання підпадають під п.п. 2.2., 5 ст.8, 1.1. ст.13 ДП ЖСГО «ЖОФФ»;
дії окремих вболівальників ФК «Авангард» м.Новоград-Волинський з розглядуваного питання підпадають під п.п. 1.8 та 1.10 ст. 9 Регламенту змагань з футболу Житомирської області сезону 2016 року, 3.2., 3.3, 3.4, 3.8, 5 ст. 13 ДП ЖСГО «ЖОФФ» та/або п. 7 Додатку 1 ДП ЖСГО «ЖОФФ».
З урахуванням наведеного та того, що фігуранти (офіційні особи та вболівальники) розглядуваної справивже були предметом розгляду дисциплінарних порушень органу здійснення футбольного правосуддя (П-4 від 22.07.2014 р.), керуючись п.п. 4.2 ст.4, 11.2 ст.11, ст. 34 ДП ЖСГО «ЖОФФ» Контрольно-дисциплінарний комітет ЖСГО «ЖОФФ», –
     ВИРІШИВ:
1.1.– Попередити та застерегти ФК «Авангард» м. Новоград-Волинський(начальник – Чумак Віктор, граючий тренер – Горбаченко Дмитро) про неналежну та провокативну поведінку представника ФК «Авангард» Гриценка Віталія та окремих глядачів по закінченню матчу Чемпіонату області ФК «Авангард» м. Новоград-Волинський – ФК «Полісся» с. Городниця, яка виражалась в грубих висловлюваннях на адресу бригади арбітрів та по закінченню матчу один із глядачів здійснив плювки в арбітра та першого асистента арбітра, а також в пасивному спогляданні на такі дії 4-х працівників місцевої поліції (п. 1.1. ст.13 ДП ЖСГО «ЖОФФ»).
-У разі повторного порушення офіційними особами та вболівальниками ФК «Авангард» м.Новоград-Волинський передбаченого п.п. 1.8 ст 9 Регламенту, 1, 2.2., 2.11. ст. 8 ДП ЖСГО «ЖОФФ», застосувати до нього санкції передбачені п.п. 6 ст.11, 3.2., 3.3., 3.4., 3.8. ст.13 ДП ЖСГО «ЖОФФ» та/або п. 7 Додатку 1 ДП ЖСГО «ЖОФФ» у вигляді обов’язкового грошового внеску 1000 грн. та/або проведення 3 (трьох) наступних матчів на стадіоні іншого населеного пункту, та/або позбавити 3 (три) турнірні очки в поточних та/або майбутніх змаганнях.

2. Слухали:
Інформацію про поведінку футболіста Павленка Ярослава ФК «Полісся» м.Олевськ на 46 хв. матчу №58 12 туру Чемпіонату області ФК «Фортуна» м.Андрушівка – ФК «Полісся» м. Олевськ».
Доповідач Красько М.О.
Обставини справи
На підставі рапорту арбітра Маркова Юрія на 46 хв. матчу 12 туру Чемпіонату ФК «Фортуна» м.Андрушівка – ФК «Полісся» м.Олевськ футболіст ФК «Полісся» Павленко Ярослав в агресивній формі використав надмірну силу проти суперника.
Правові підстави для прийняття рішення:
Дослідивши рапорт арбітра, обговоривши його по суті, КДК ЖСГО «ЖОФФ» дійшов висновку, що дії футболіста Павленка Ярослава з розглядуваного питання підпадають під п. 3в) Додатку 2 ДП ЖСГО «ЖОФФ»;
З урахуванням наведеного, керуючись п.п. 2 ст.4, 2 ст.11, ст. 34 ДП ЖСГО «ЖОФФ» Контрольно-дисциплінарний комітет ЖСГО «ЖОФФ», –
ВИРІШИВ:
2.1.Відсторонити футболіста Павленка Ярослава ФК «Полісся» м.Олевськ від участі у змаганнях на 3 (три) матчі, які він повинен відбути у трьох офіційних матчах ФК «Полісся» м.Олевськ у змаганнях під егідою ЖОФФ (Чемпіонат області – 13-й, 14-й та 15-й тури) та зобов’язати перерахувати грошовий внесок в сумі 300 (триста) грн. на р/р ЖСГО «ЖОФФ»(у відповідності до п. 3в) Додатку 2 ДП ЖСГО «ЖОФФ»).
2.2.У відповідності до ст.. 43 ДП ЖСГО «ЖОФФ» дане рішення оскарженню не підлягає.

3.Слухали:
Інформацію про поведінку футболіста Прокопчука Ігоря, та тренера Прокопчука Віктора ФК «Будівельник» с. Гранітне 18.09.16., 62 хв. матчу Першості області ФК «Вега» с.Брусилів – ФК «Будівельник» с. Гранітне.
Доповідач Єкатеринчев М.П.
Обставини справи
На підставі Рапортів та додаткових письмових пояснень арбітра Маркова Юрія, спостерігача арбітражу Можарівського Романа під час матчу Першості області ФК «Вега» с.Брусилів – ФК «Будівельник» с. Гранітне, 62 хв. футболіст Прокопчук Ігор після вилучення за друге попередження, демонстративно з агресією підбіг до арбітра та навмисно з силою наступив на його ногу. Після цього був вилучений і тренер ФК «Будівельник» Прокопчук Віктор за вживання непристойних, образливих та нецензурних слів на адресу арбітра.
Правові підстави для прийняття рішення:
Дослідивши документальні письмові матеріали справи, обговоривши їх по суті, КДК ЖСГО «ЖОФФ» дійшов висновку, що:
дії футболіста Прокопчука Ігоря ФК «Будівельник» с. Гранітне з розглядуваного питання підпадають під п. 3а) Додатку 2 ДП ЖСГО «ЖОФФ».
дії тренера Прокопчука Віктора ФК «Будівельник» с. Гранітне з розглядуваного питання підпадають під п.3а) Додатку 2 ДП ЖСГО «ЖОФФ».
З урахуванням наведеного, керуючись п.п. 4.2 ст.4, 11.2 ст.11, ст. 34 ДП ЖСГО «ЖОФФ» Контрольно-дисциплінарний комітет ЖСГО «ЖОФФ», –
ВИРІШИВ:
3.1.Відсторонити футболіста Прокопчука Ігоря ФК «Будівельник» с.Гранітне від участі у змаганнях на 3 (три) матчі, які він повинен відбути у трьох офіційних матчах ФК «Будівельник» с.Гранітне у змаганнях під егідою ЖОФФ та зобов’язати перерахувати грошовий внесок в сумі 300 (триста) грн. на р/р ЖСГО «ЖОФФ» (у відповідності до п. 3в) Додатку 2 ДП ЖСГО «ЖОФФ»).
3.2.Відсторонити тренера Прокопчука Віктора ФК «Будівельник» с.Гранітне від участі у змаганнях на 3 (три) матчі, які він повинен відбути у трьох офіційних матчах ФК «Будівельник» с.Гранітне у змаганнях під егідою ЖОФФ та зобов’язати перерахувати грошовий внесок в сумі 300 (триста) грн. на р/р ЖСГО «ЖОФФ» (у відповідності до п. 3в) Додатку 2 ДП ЖСГО «ЖОФФ»).
3.3.У відповідності до ст.. 43 ДП ЖСГО «ЖОФФ» дане рішення оскарженню не підлягає.

4.Слухали:
Інформацію про поведінку футболістів Данилюка Леоніда і Талька Тараса та окремих вболівальників ФК «Керамік» м. Баранівка під час та по закінченню матчу Першості області ФК «Керамік» м.Баранівка – ФК «Автомобіліст» с. Стрибіж 25.09.2016.
Доповідач Канділов І.Ю.
Обставини справи
На підставі Рапортів та додаткових письмових пояснень арбітра Ступакова Дмитра, спостерігача арбітражу Бабія Василя та асистентів арбітра Савіцького Романа і Римчука Андрія під час та по закінченню матчу Першості області ФК «Керамік» м.Баранівка – ФК «Автомобіліст» с. Стрибіж, футболіст Данилюк Леонід і Талько Тарас та окремі вболівальники ФК «Керамік» м.Баранівка на третій доданій арбітром хвилині, після пропущеного м’яча, Данилюк Леонід в агресивній формі із вживанням не цензурних слів з погрозами фізичної розправи штовхався руками – був вилучений. По закінченню гри Талько Тарас будучи на лаві запасних гравців, вийшов на поле і наніс удар в обличчя рукою асистенту арбітра Савіцькому Роману. Під час гри неправомірно діяли окремі вболівальники ФК «Керамік» – порушуючи правила поведінки на стадіоні.
Правові підстави для прийняття рішення:
Дослідивши документальні письмові матеріали справи, обговоривши їх по суті, КДК ЖСГО «ЖОФФ» дійшов висновку, що:
дії футболіста Данилюка Леоніда ФК «Керамік» м. Баранівка з розглядуваного питання підпадають підп. 3а) Додатку 2 ДП ЖСГО «ЖОФФ».
дії футболіста Талька Тараса ФК «Керамік» м. Баранівка з розглядуваного питання підпадають під п.п.2.7. ст.13, 3 ст.15 ДП ЖСГО «ЖОФФ» та/або п. 7б) Додатку 2 ДП ЖСГО «ЖОФФ».
дії окремих вболівальників ФК «Керамік» м. Баранівка з розглядуваного питання підпадають під п.п. 1.8 та 9 ст.9 Регламенту, 3.2., 3.3., 3.4., 3.8., 5 ст. 13 ДП ЖСГО «ЖОФФ» та/або п.7 Додатку 1 ДП ЖСГО «ЖОФФ».
З урахуванням наведеного та Пояснювальної записки керівництва ФК «Баранівка» щодо проведеної роботи з футболістами та вболівальниками і гарантій, що надалі таких випадків не повториться, керуючись п.п. 4.2 ст.4, 11.2 ст.11, ст. 34 ДП ЖСГО «ЖОФФ» Контрольно-дисциплінарний комітет ЖСГО «ЖОФФ», –
ВИРІШИВ:
4.1.Відсторонити футболіста Данилюка Леоніда ФК «Керамік» м.Баранівка від участі у змаганнях на 2 (два) матчі, які він повинен відбути у двох офіційних матчах ФК «Керамік» м.Баранівка у змаганнях під егідою ЖОФФ та зобов’язати перерахувати грошовий внесок в сумі 300 (триста) грн. на р/р ЖСГО «ЖОФФ» (у відповідності до п. 3а) Додатку 2 ДП ЖСГО «ЖОФФ»).
4.2.За застосування фізичної сили до асистента арбітра матчу Першості області сезону 2016 року ФК «Баранівка» м.Баранівка – ФК «Автомобіліст» с.Стрибіж відсторонити футболіста Талька Тараса (паспорт футболіста із ліцензійним номером 3872) ФК «Керамік» м.Баранівка від участі у змаганнях на 6 (шість) місяців та/або на 10 (десять) матчів, (п. 7б) Додатку 2 ДП ЖСГО «ЖОФФ»);
-ФК «Керамік» м.Баранівка до 20.10.2016 року перерахувати обов’язковий грошовий внесок в сумі 1000 (одна тисяча) грн. на р/р ЖСГО «ЖОФФ» (п. 7 Додатку 2 ДП ЖСГО «ЖОФФ»);
-У разі повторного порушення Тальком Тарасом передбаченого п. 7) Додатку 2 ДП ЖСГО «ЖОФФ» в період до 27.03.2017 року, застосувати до нього санкції передбачені ДП ЖСГО «ЖОФФ» ст. 13 п.2.7 та/або п.8 Додатку 2 ДП ЖСГО «ЖОФФ» у вигляді заборони здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом терміном до пожиттєвого відсторонення.
4.3.Попередити та застерегти ФК «Керамік» м. Баранівка (тренер – Драган Олександр) про неправомірні дії окремих глядачів під час та по закінченню матчу Першості області ФК «Керамік» м. Баранівка – ФК «Автомобіліст» с. Стрибіж, яка виражалась в порушенні Правил поведінки на стадіоні, а також в незабезпеченні громадського порядку працівниками місцевої поліції (п. 1.1. ст.13 ДП ЖСГО «ЖОФФ»).
-У разі повторного порушення вболівальниками ФК «Керамік» м.Баранівка передбаченого п.п. 1.8 ст 9 Регламенту, 1, 2.2., 2.11. ст. 8 ДП ЖСГО «ЖОФФ», застосувати до нього санкції передбачені п.п. 6 ст.11, 3.2., 3.3., 3.4., 3.8. ст.13 ДП ЖСГО «ЖОФФ» та/або п. 7 Додатку 1 ДП ЖСГО «ЖОФФ» у вигляді обов’язкового грошового внеску 1000 грн. та/або проведення 3 (трьох) наступних матчів на стадіоні іншого населеного пункту, та/або позбавити 3 (три) турнірні очки в поточних та/або майбутніх змаганнях.

Голова КДК ЖСГО «ЖОФФ» М.Красько