ПРЕЗИДЕНТ ФФУ ПРОІНСПЕКТУВАВ ХІД РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТОМИРСЬКОГО СТАДІОНУ «ПОЛІССЯ»

павелко

23 березня президент Федерації футболу України Андрій Павелко побував із робочою поїздкою в Житомирі. Під час візиту керівник ФФУ разом із головою обласної державної адміністрації Ігорем Гундичем оглянув стадіон «Полісся», де проходять ремонтні роботи.

Зараз на стадіоні реалізуються друга та третя черги реконструкції. Тут уже готова основа для облаштування системи підігріву та автополиву поля. Також підготовлена територія для асфальтування та облаштування легкоатлетичних доріжок. Невдовзі розпочнеться будівництво навісу над трибунами. Арена є цілісним майновим комплексом, до якого входить власне стадіон, а також легкоатлетичний манеж та готель «Спортивний».

Як зазначив під час огляду реконструкції стадіону «Полісся» Андрій Павелко, зараз надзвичайно важливо об’єднати зусилля футбольної спільноти, а також органів місцевого самоврядування та державної влади для успішного та якнайшвидшого завершення ремонтних робіт, які проводяться на арені. «Стадіон «Полісся» має всі умови, щоб стати повноцінним центром спортивного життя всієї області: чудове розташування, зручне транспортне сполучення та багатофункціональне спрямування арени. Основне зараз — об’єднати зусилля влади й футбольної спільноти та якнайшвидше завершити реконструкцію стадіону, де зможуть проходити матчі рівня Прем’єр-ліги чи міжнародні поєдинки за участю наших національних збірних», — відзначив президент ФФУ.

Також під час візиту до Житомира Андрій Павелко зустрівся з вихованцями футбольної школи, поспілкувався з юними футболістами, подарував їм новенькі м’ячі та зробив разом із малечею спільне фото на пам’ять.