Представники федерації провели семінар для арбітрів Попільнянщини

семінар

10 березня в актовій залі Попільнянського ліцею відбулися збори ПРФФ, які відвідали перший заступник голови Житомирської обласної федерації футболу Віктор Радушинський, голова комітету арбітрів федерації Володимир Дорошенко та спеціаліст федерації Андрій Римчук.

Представники обласної федерації футболу привітали колектив Попільнянської районної федерації, яка за підсумками футбольного сезону 2018 року стала найкращою федерацією футболу Житомирської області, та провели вже третій семінар для арбітрів федерації.

«Потрібно визнати, що за останні роки значно омолодився та оновився суддівський корпус нашої федерації і в арбітраж прийшли молоді та амбітні люди, які створили здорову конкуренцію досвідченим ветеранам. Постійна робота з арбітрами вже дає свої результати і наші арбітри взмозі відсудити усі принципові матчі районних змагань. А в минулому році наша бригада арбітрів почала обслуговувати навіть матчі першості області», – поділився голова Попільнянської районної федерації футболу Ігор Мурга.

На семінарі присутні розібрали всі трактування щодо гри рукою, положення поза грою і дисциплінарних санкцій (винесення жовтих та червоних карток) та за допомогою відеороликів окремих матчів проаналізували суперечливі моменти гри.