Володимир Решотка: «Є бажання заявитися на область»

2EjmFAvSs48

До вашої уваги друга части розмови з президентом ФК «Танкіст».

–  Курйози були в ФК «Танкіст»?

– Так, у нас завжди є місце «приколам». Одного року вигравши Чемпіонат Житомирського району, нам запропонували поїхати в Алушту прийняти участь у турнірі, який організовувала одна Всеукраїнська газета. На турнірі команда ледь не дісталася п’єдесталу, зайнявши ІV місце з десяти команд, напевне й виграти могли. Але суть зовсім не в тому.  Всі ми в Алушті проживали в п’яти зірковому готелі, де все було як кажуть на шару, гріх було не відпочивати на повну. На ігри ми всі приходили дещо «відпочившими», але попри такі обставини суперникам дуже тяжко було з нами грати (програли всього три гри з однаковим рахунком 0:1).

– Чи вірить «Танкіст» у забобони?

– Ні, ми не віримо. У нас лише один забобон: якщо люди налаштовуються, приходять і грають, то виграють, але якщо перед грою гравець займався чимось іншим, то це вже інша справа. Забобони, на мою думку, це більше для піару, якщо футболіст вміє грати і хоче перемогти, то він завжди буде виконувати поставлені перед собою завдання.

– Як розвивається  «Танкіст»?

– На сьогоднішній день у нас три засновники, і кожен намагається щось внести у розвиток команди. Я думаю, що в нас це виходить, адже «Танкіст» показує достойні результати.

Ми перші в районі почали роздавати своїм суперникам вимпела перед початком гри. Перші почали знімати відео наших матчів та викладати їх в Інтернет. Також, ведемо свою сторінку Вконтакті – vk.com/tankist_fc, де чимало учасників. Колись було бажання створити свій сайт, але руки так і не дійшли. Думаю, що з часом зробимо і сайт.

Вважаю, що в районі ми досягли свого максимуму, потрібно йти вище, але це трохи важко без спонсорів, меценатів, людей, які горять спортом, футболом. Хотів би зауважити, що окрім командних успіхів маємо в команді рекордсмена з особистих  перемог, а саме, наш капітан Олександр Прус майже кожного сезону є кращим бомбардиром в районному чемпіонаті, забиває дуже багато красивих голів.

У футбольному клубі «Танкіст» з 2010 року пограло дуже багато футболістів, які є нашою гордістю, деякі вже працюють арбітрами, деякі тренують команди, а деякі взагалі намагаються створити свої власні команди.

– Як підтримують команду?

– У нас найкращі вболівальники. Дуже багато дівчат та хлопців, які вже не один рік підтримують нашу команду, як вдома так і на виїздах, вболівають не тільки своєю присутністю на матчах, але й придумують кричалки та пісні. При собі завжди мають прапори та шарфи з символікою нашого клубу, яку ми самі розробили та розповсюджуємо серед вболівальників та всіма охочими.

– Найпам’ятніший матч для Вас?

– Це золотий матч «Профільтех» – «Танкіст» 2013 року. Наша команда та команда «Профільтех» мала однакову кількість очок в турнірній таблиці, і по регламенту ми повинні були зіграти ще один поєдинок – золотий матч. Зауважу, того року був дуже сильний чемпіонат, навіть принциповий суперник «Атлет» зайняв ІІІ місце.

Грали команди на новому стадіоні в Глибочиці. Поєдинок видався дуже драматичним: «Танкіст» відкрив рахунок, але згодом гравець «Профільтеху» Павло Оріховський робить дубль – 1:2, в юнацькі роки Оріховський грав за «Профільтех». Проте «Танкісту» вдалося зрівняти рахунок та довести поєдинок до перемоги – 3:2. У матчі були і жовті, і червоні картки, підтримка в обох команд була неймовірною. Особисто для мене проведення цього матчу показало дуже високий рівень організації, саме районною федерацією футболу на чолі з  Русланом Павлюком. Так і того разу, на матч прийшло стільки людей, скільки не приходило навіть на матчі розіграшу області.

– Які у Вас плани на новий сезон?

– Насамперед, новий сезон для ФК «Танкіст» буде дуже цікавим та інтригуючим, адже розпочнеться з Суперкубку. Також плануємо й надалі грати на високому рівні, але як і з ким грати покаже відношення наших спонсорів, оскільки дуже багато речей в організації команди залежіть від фінансової сторони. Є бажання заявитися на область та показати достойний результат. До речі, коли побачив на вашому сайті новину про турнір «Зв’ягель-2017», то виникла така ідея, аби фіналісти чи переможці турніру зіграли між фіналістами, або переможцем турніру «Сніжинка-2017». Було б цікаво!