Вперше на Житомирщині президент Федерації футболу України Андрій Павелко!

1qBCRl9_w-Q

Сьогодні, 28 квітня, у м. Бердичів відбулося масштабне святкування Всеукраїнського дня фуболу, 20-ти річчя ФК “Бердичів” та Бердичівської ДЮСШ.

На захід завітали: президент Федерації футболу України Андрій Павелко, народний депутат України Олександр Ревега, перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк та голова Асоціації футзалу Житомирської області Віктор Таран.

“Приємно, що Всеукраїнський день футболу зустрічаємо в м. Бердичів, адже це воістину футбольна земля, яка дала Україні одну з футбольних легенд – Анатолія Пузача. На сьогоднішньому святі дуже багато щасливих дитячих очей, які в майбутньому можуть поповнити склад юнацької й дорослої збірних України.

Хотів би відзначити рівень роботи Житомирської обласної федерації футболу з приходом нового, амбіційного керівника Руслана Павлюка. Я впевнений, що голова Житомирської федерації зміг об’єднати багато команд і зробити все для того, аби на Житомирщині була нова сторінка в розвитку футболу. Ми з нетерпінням чекаємо майбутніх перемог Житомирської обласної федерації футболу”, – поділився президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

Не обійшлося на святі й без нагород. Почесну грамоту за вагомий внесок у розвиток футболу України та плідну тренерську діяльність отримали: Леонід Копитко, Володимир Керносенко, Олександр Репутацький, Мілетій Бальчос, Віктор Куринівський, Віліслав Доманський, Володимир Борецький, Олексій Ліщинський та Василь Мазур. Також представники Федерації футболу України вручили цінні подарунки дитячо-юнацьким командам Бердичева.