Делегація Житомирської обласної федерації футболу відвідала четвертий форум «Стратегії-2030»

ффу

Делегація Житомирської обласної федерації футболу: голова федерації Руслан Павлюк, перший заступник голови Василь Гордійчук, заступник голови Володимир Дорошенко відвідали четвертий форум «Стратегії-2030», який відбувся 31 травня  Хмельницькому.

Президент ФФУ Андрій Павелко, функціонери з Вінницької, Рівненської, Волинської, Хмельницької і Житомирської областей обговорили концепцію розвитку футболу в Україні.

На початку засідання представник компанії «Ернст енд Янг» Сергій Бурак та голова Служби стратегічного розвитку футболу ФФУ Віталій Навроцький провели презентацію основних положень концепції. Зокрема, співавтори зупинились на положеннях розвитку дитячого футболу та розробки єдиної програми підготовки тренерів. Також під час презентації було акцентовано увагу представників обласних федерацій на необхідності зміни програм тренування в українських ДЮСШ.

Керівник ФФУ, у свою чергу, запросив колег з регіонів більш активно долучатися до удосконалення стратегічного документу. «Співавтори «Стратегії-2030» детально вивчали досвід найуспішніших футбольних країн світу та аналізували найкращі напрацювання вітчизняних спеціалістів. Однак, нам дуже важливо отримати зворотну реакцію щодо проведеної роботи і створеного документу від якомога більшого числа експертів та тих, хто, власне, займається розвитком футболу в регіонах», – відзначив Андрій Павелко.

За його словами, після всеукраїнського обговорення концепції в областях, всі пропозиції та вже створену основу «Стратегії-2030» вивчить рада експертів, співробітники Інституту футболу та Рада регіонів.

«Стратегія-2030» – системна програма розвитку футболу в Україні. Документ є спільним проектом ФФУ та партнера УЄФА – компанії «Ернст енд Янг». Концепція складається з кількох основних розділів. Перший – «СТАРТ» розрахований на період до 2020 року і передбачає програми розвитку стадіонів, підготовки тренерів, адміністрування, розвитку футболу в регіонах та нову систему виховання футбольних талантів.

28-30 травня стратегічні сесії, під час яких відбувалося обговорення концепції, пройшли в Одесі, Сумах та на Закарпатті.