Команда з Житомирщини взяла участь у Кубку «Золотий колос України»

мир

ФК «Миропіль» U-13 взяв участь у фінальних змаганнях ВФСТ «Колос» АПК України з футболу Кубок «Золотий колос України», які проходили з 10 по 16 липня у м. Скадовськ.

Колектив на турнірі продемонстрував змістовний футбол. Кілька юних футболістів «Мирополя» сподобались своєю грою, як вболівальникам, так і фахівцям футболу. Зауважимо, що на матчах був присутній селекціонер донецького «Шахтаря» Сергій Кравченко. Слід відзначити, що під час вирішального поєдинку в групі з господарями турніру – командою «Джарилгач», місцеві дівчата підтримували наших хлопців, що було досить неочікувано та приємно.

Перемігши у своїй групі, «Миропіль» поступився у матчі 1/4 фіналу ФК «Легенда-Колос» (Чернігівська обл.). ФК «Миропіль» потрапив до вісімки сильніших, що досить пристойно, як для дебютанта турніру.

ФК «Миропіль» U-13 виступав у такому складі: Микола Дармограй, Олександр Кравець, Богдан Левицький, Олександр Малахівський, Іван Луговий, Андрій Тарасов, Артем Дашковець, Максим Ткачішін, Дмитро Макаревич, Дмитро Дашковець.

Голи забивали: Артем Дашковець – 4 м’ячі, Дмитро Макаревич – 2 м’ячі.

Асистенти: Дмитро Макаревич – 3 асисти, Дмитро Дашковець – 2 асисти, Максим Ткачіші та Олександр Кравець – по 1-му асисту.

Інформаційна Служба ФК «Миропіль»