ЧС-2019 (U-20): юнацька збірна України у драматичному матчі перемогла Італію й зіграє у фіналі турніру!

у-20-укр-італія-5-min

У півфінальному матчі мундіалю підопічні Олександра Петракова мінімально обіграли італійських однолітків. Відзначимо, що у складі збірної зіграли двоє представників нашої області – Данило Сікан та Олексій Кащук.

Напевно, перед чемпіонатом світу не всі б поставили на те, що юнацька збірна України зайде так далеко. Але якісна робота тренерського штабу й самої команди дала результат, який для нашої країни вже можна вважати чудовим, враховуючи, окрім усього іншого, і силу футбольних ліг України та Італії.

Досить сказати, що в першому таймі підопічні Олександра Петракова перевершили свого опонента за ударами в чотири рази (8:2), при цьому двічі влучили у площину, тоді як італійці — жодного разу. І якщо удар головою Сікана був несильним, і Піццарі не важко було зловити м’яч, то після пострілу зі штрафного від Булеци воротареві апеннінців довелося продемонструвати всю свою майстерність.

Воротар українців уперше серйозно вступив у гру на 52-й хвилині, коли відбив удар в упор від Скамакки. Цей момент немов став сигналом до активних дій із боку італійців. Але синьо-жовтим тільки це й було потрібно. Уже перший осмислений швидкий перехід з оборони в атаку завершився голом нашої збірної. На 65-й хвилині Конопля зробив низом флангову передачу, Супряга відволік захисника, а Булеца розстріляв ворота суперника. 1:0. А на 73-й хвилині Супряга міг знімати всі питання про переможця цього протистояння, але не реалізував вихід сам на сам.

Кінцівка матчу була дуже напруженою, адже все трималося на волосині. Тим більше, що на 79-й хвилині Денис Попов побачив перед собою другу жовту картку. Проте на 83-й хвилині українці знову могли збільшити гольову перевагу, однак Кащук обвідним ударом поцілив у поперечину. На 90-й хвилині синьо-жовтих пробачив Капоне. А на 90+2-й хвилині Скамакка пробив-таки Луніна, але система VAR допомогла українцям, оскільки нападник перед ударом порушив правила на Бондарі.

У підсумку хлопці Олександра Петракова витримали й вийшли до фіналу, що стало для них справжнім подвигом. У фіналі наші хлопці зіграють з командою Південної Кореї 15 червня.