Дівоча збірна України WU-17: плани на 2019 рік

27418201

Найголовніший старт для дівочої збірної України WU-17 – до складу якої входить представниця Житомирщини, вихованка Овруцької ДЮСШ Ірина Кушнір – у 2019 році — участь у кваліфікаційному турнірі Євро-2020.

На шляху до відбору для дівочої збірної України заплановано поїздку до Фінляндії та матч із Латвією.

У рамках підготовки до участі у відборі на Євро українські дівчата проведуть два збори. Перший відбуватиметься з 7-го до 17 травня й включатиме поїздку до Фінляндії для участі в Турнірі розвитку УЄФА (12—17 травня). Окрім нашої команди та господарок, там також зіграють збірні Швейцарії та Фарерських островів.

Другий збір проходитиме з 16-го до 22 вересня. Спаринг-партнером синьо-жовтих на цьому етапі виступить збірна Латвії, з якою наші футболістки зіграють два домашніх поєдинки.

І, нарешті, безпосередньо перед вильотом до Сербії команда збереться 14 жовтня й матиме майже тиждень на підготовку до турніру.

Окрім цього, у воротарів та кандидатів до складу дівочої збірної України WU-17 у цьому році заплановано два навчально-тренувальних збори серед голкіперів усіх національних збірних, які відбудуться у лютому та червні місяцях.

За матеріалами womensfootball