Дівоча Збірна Житомирської області – бронзовий призер Чемпіонату України!

22050252_1990183221251742_8802481974383428803_n

Збірна Житомирської області – бронзовий призер Чемпіонату України серед дівочих команд Першої ліги WU-15!

У матчі за 3-тє місце наша збірна розгромила Збірну Одеської області – 4:0. Гравці Житомирщини зі стартових хвилин нав’язали супернику свою гру і доволі швидко повели у рахунку, а забитий м’яч ще більше їх активізував. За три хвилини ігрового часу вони встановили впевнену перевагу у матчі, довівши рахунок до 3:0.  У таймі другому темп гри трішки знизився. Команди провели ряд замін, які особливо не вплинули на малюнок гри. Реалізувавши ще один момент у грі, житомирянки впевнено довели матч до перемоги – 4:0, тим самим завоювавши бронзові нагороди змагань.

Матч за 3 місце
Збірна Одеської області – Збірна Житомирської області – 0:4 (0:3)
Голи: Федотюк (8), Кисельова (9), Петрієнко (11), Кушнір (28).
Фінал
Збірна Вінницької області – Збірна Сумської області – 2:0 (2:0)
Голи: Христюк (5), Смеречинська (18).

Також, за результатами змагань, були визначені кращі гравці турніру в різних номінаціях. До цього списку потрапили й дві футболістки із нашої команди.

Кращий воротар – Олександра Темник (Збірна Вінницької області)
Кращий захисник – Юлія Васьківська (Збірна Житомирської області)