Дівоча збірна Житомирської області з футболу проводить навчально-тренувальні збори

H2FjXR_7_Ws

Дівоча збірна Житомирської області з футболу WU-16 проводить навчально-тренувальні збори. Наші дівчата візьмуть участь у чемпіонаті України WU-16 (Перша ліга), який пройде з 10 по 14 березня.

Організувала проживання дівчат у готелі «Полісся» та забезпечила харчуванням Житомирська обласна федерація футболу. Також обласна федерація готує нові футбольні форми та спортивні костюми для юних футболісток.

За словами старшого тренера Житомирської збірної Валерія Мелешко збори допоможуть визначити основний склад на Чемпіонат України (Перша ліга): «Зараз ми проводимо вправи на ведення м’яча, витривалість, точність передач та ударів. Більшість футболісток збірної з Коростеня, Овруча, Любара та Коростишева. Після зборів буде видно у якій формі перебувають дівчата. Будемо боротися з «Янтарочкою» (Новоявірськ) та Тернопільською командами за вихід із підгрупи. Змагання проходитимуть у м. Винники, неподалік від Львова, на футбольній базі стадіону ім. Богдана Маркевича. Хотів би додати, що за останні роки наші дівчата WU-15 та WU-16 посідали V-VI сходинку у Вищій лізі Чемпіонату України».

Валерій Мелешко повідомив, що одна з кращих нападників збірної Житомирської області Ірина Кушнір минулого року викликалася на збори до лав дівочої збірної України WU-15, які пройшли у Калуші (Івано-Франківська область).

«Вже з 10 років я активно почала займатися футболом, потім почала виступати за дівочу команду м. Овруч. Що ж до змагань, то хотіла б відмітити, що раніше ми перемагали «Янтарочку» – 3:0. А найбільш пам’ятним для мене став поєдинок із тією ж «Янтарочкою», якій я забила два м’ячі», – зізналася Ірина Кушнір.

Також юна футболістка зазначила, що вболіває за каталонську «Барселону», хоча більше полюбляє грати у футбол, аніж його дивитися.