Дівочі команди Житомирщини зіграють у фінальному етапі Всеукраїнських змагань з футзалу!

28584179_1646254145469681_816577602_o

У спортивному комплексі м. Кам’янець-Подільський 10-11 березня відбулися Всеукраїнські зональні змагання з футзалу серед дівчат у двох вікових групах.

Нашу область представляли переможці обласних змагань – команда Стрибізької ДЮСШ (тренер Василь Терещук) у віковій групі 2003-2004 рр. н. та команда Любарського району 2005-2006 рр. н. сформована на базі Мотовилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер Антон Яткевич).

Першими розпочали наші молодші футзалістки, які зустрілись з командою «Сугаки» (Могилів). Футболістки з Житомирщини вже в першому таймі поклали у ворота суперниць три м’ячі.  У другій половині гри наші тренери почали експериментувати зі складом, що призвело до двох пропущених. Проте після хвилинної перерви команда Любарського району забила гол та святкувала перемогу – 4:2.

У фінальньому матчі колектив із Любарського району вщент розбив господарів змагань – 4:0. Кращі  гравці команди: Альона Качура, Ліза Жигадло, Мирослава Савелюк, Анастасія Наумова, Мирослава Бігдай.

28938526_1646254772136285_1889127329_o

Окрасою зональних змагань стали поєдинки в старшій віковій групі. У фінальному матчі боротьба точилась на кожному клаптику поля, ніхто не хотів поступатись. Не дивлячись на те, що у Вінницькій команді грали чотири вихованки футбольної школи «Беланова і Блохіна» перший м’яч забили саме Стрибізькі дівчата.

Завдяки впевненій грі воротаря Ілони Чорної й ще одному забитому Дарини Кисельової Стрибізька ДЮСШ вирвала перемогу – 2:1. Кращі гравці команди: Ілона Чорна, Таміла Ковальчук, Дарина Кисельова, Олена Гринчук, Вікторія Лавренюк.