ДЮСШ Хорошів – переможець Першості Житомирської області U-16!

хорошів

У Бердичеві 20 червня завершились поєдинки фінальної частини Першості Житомирської області з футболу серед юнаків 2002-2003 рр. н. сезону 2017/18 рр.

У поєдинку за «золото» першості футболісти ДЮСШ Хорошів із рахунком 2:1 перемогли ДЮСШ-2 м. Бердичів. Першими «розмочили» рахунок бердичівляни – забитим на 27-й хвилині відзначився Олександр Стецюк. Проте на 41-й Антон Муський поновив інтригу – 1:1, а через декілька хвилин гравець ДЮСШ Хорошів Максим Майтак поклав у ворота ДЮСШ-2 м. Бердичів переможний гол – 2:1.

«Бронзу» змагань здобула ДЮСШ Коростишева. Кращим голкіпером першості став Владислав Лісовський (ДЮСШ-2 м. Бердичів), кращим гравцем визнано Антона Муського з ДЮСШ Хорошів.

Голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк та голова комітету Дитячо-юнацького футболу федерації Олександр Подгорчук нагородили кубками, медалями й грамотами призерів змагань.