“Енергія” – чемпіон Житомирщини з футзалу. ФОТО

8w5a776615208493631_cmszoom_rect_640x430

У неділю, 11 березня, в Житомирі відбулися вирішальні поєдинки чемпіонату Житомирщини з футзалу.

У першому півфіналі “Атлет-Житомир” без особливих проблем розібрався з бердичівським “East-West”, а ось другий півфінал завершився демаршем ІнБева за дві хвилини до закінчення першого тайму за рахунку 3:3. Гравці ІнБева, через незгоду з рішеннями арбітрів, покинули майданчик і знялися зі змагань. Таким чином у фінал вийшла “Енергія”, а “East-West” став бронзовим призером турніру.

У вирішальному поєдинку зустрілися “Енергія” та  “Атлет-Житомир”. Основний час пройшов у безкомпромісній боротьбі, але так і не вияви переможця – 3:3. Долю чемпіонського титулу вирішила серія післяматчевих 6-метрових ударів.

“Атлетівці” Омелянчук та Коваль не забивають у серії пенальті, тоді як “енергетики” б’ють влучно. “Енергію” – Чемпіон Житомирщини і представлятиме нашу область на всеукраїнському фіналі.

Привітали та вручили переможцям кубки, медалі й футбольні м’ячі перший заступник голови Житомирської обласної федерації футболу Віктор Радушинський і голова Асоціації футзалу Житомирської області Віктор Таран.

Спортивний Житомир