Фестиваль чемпіонів на Житомирщині. ФОТО

УРОКИ ФУТБОЛУ35

У п’ятницю, 28 вересня, у селі Пилиповичі Новоград-Волинського району відбувся фестиваль чемпіонів “Відкриті уроки футболу”.

У фестивалі взяли участь близько 200 дітей із району. Головне завдання “Відкритих уроків футболу” – перенесення в дитячому футболі акценту не на результати змагань, а на сам процес гри та отримання задоволення від неї.

Всі учасники фестивалю отримали футболки від Федерації футболу України, тренери – нову спортивну форму. Кожній школі, яка взяла участь у “Відкритих уроках футболу”, вручили футбольні м’ячі.

Проект “Відкриті уроки футболу” (“Open Fun Football Schools”) здійснюється в рамках підтримки Європейським Союзом громадянського суспільства, органів місцевої влади та прав людини в Україні. Основними виконавцями в реалізації проекту виступають Асоціація крос-культурних проектів (Данія), Федерація футболу України, Всеукраїнська Фундація «Захист прав дітей», StreetFootballWorld (Німеччина), в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Національною поліцією України.

Проект залучає і створює міжсекторні мережі серед громадських об’єднань (зокрема, регіональних федерацій футболу і клубів), шкіл, батьків, органів місцевого самоврядування, поліції, психологів, які спільними зусиллями сприяють взаємодії та соціальній інтеграції між вимушено внутрішньо переміщеними дітьми і молоддю з Донбасу і Криму та їхніми однолітками з приймаючих громад.

Проект використовує футбол як інструмент для розробки і впровадження освітніх та інформаційних кампаній з метою врегулювання мирних питань, соціальної інтеграції та захисту дітей.

Проект відкритий для всіх і націлений не на досягнення спортивного результату за будь-яку ціну, а на отримання радості від гри незалежно від рівня здібностей дитини, впровадження цінностей здорового способу життя молоді, профілактики та подолання дитячої злочинності і конфліктів, забезпечення рівного доступу до футболу дівчат, сиріт, дітей зі спеціальними потребами. Проект залучає до спільної участі не лише майбутніх гравців, але й майбутніх волонтерів і соціально активних громадян.

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт фестивалю: