ФІНІШУВАВ ЧЕМПІОНАТ ЖИТОМИРЩИНИ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 40+

ветерани15

У Бердичеві 14 жовтня відбулася фінальна частина Чемпіонату Житомирської області серед ветеранів 40+

Переможцями чемпіонату стали футболісти ФК «Мал» (Коростень), які у напру женемо матчі з мінімальним рахунком 1:0 перемогли ФК «Граніт» (Черняхів). Серя післяматчевих 11-метрових ударів вирішила долю бронзових нагород чемпіонату – команда «Баранівки» обіграла житомирське «Полісся».

Кращим воротарем змагань визнано Анатолія Глущенка (ФК «Граніт»), кращий гравець чемпіонату – Андрій Денисюк (ФК «Мал»).

Нагородили призерів змагань та вручили кубки, медалі й індивідуальні нагороди голова Житомирської обласної федераці футболу Руслан Павлюк, перший заступник голови федерації, голова комітету ветеранів Віктор Радушинський, заступник голови Олександр Подгорчук та виконавчий директор федерації Руслан Маєвський.

Відзначимо, що участь у цьогорічному Чемпіонаті Житомирської області серед ветеранів  взяли 15 команд, що є найкращим показником серед усіх регіональних федерацій футболу.