ФК “ІнБев” – переможець чемпіонату Житомирської області з пляжного футболу!

54

ФК “ІнБев” – переможець ПЕРШОГО Відкритого чемпіонату Житомирської області з пляжного футболу!

Цієї неділі, 13 серпня, в Житомирі на “Гідропарк-Арені” відбулися фінальні поєдинки Відкритого чемпіонату Житомирсьої області з пляжного футболу!

За “бронзу” позмагалися два житомирські колективи – “Бекс” та “Софія-НП”. Гравці обох команд показали видовищну гру: у матчі можна було побачити і дубль, і хет-трик, і покер,  і навіть автогол. Що ж до фіналу, то він видався по-справжньому бойовим та напруженим. Першими відкрили рахунок, аж на 22-й хвилині, гравці “ІнБеву” – “розмочити” ворота вдалося Ігорю Горло. Після пропущеного “Форестер” пішов “навалою” на “ІнБев” і відповідь не забарилась: зрівняв та повернув інтригу в матчі гол Сергія Литвиновського на 33-й. Непотрібний фол біля воріт “ІнБеву” на 36-й (!) хвилині заробили гравці “Форестера”, а бездоганно пробитий Євгеном Яблонько штрафний,  зробив “ІнБев” ПЕРШИМ чемпіоном Житомирської області з пляжного футболу!

Нагородили кубками та медалями всіх призерів, а також кращих гравців ПЕРШОГО чемпіонату з пляжного футболу голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк і виконавчий директор федерації Руслан Маєвський.

Також відзначили подяками за сприяння у підготовці першого Відкритого чемпіонату Житомирської області з пляжного футболу: приватного підприємця Анатолія Лисенка, директора комунальної установи по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради Миколу Галича, директора ДП “Житомирське лісове господарство” Руслана Карчевського та президента футзального клубу “ІнБев” Костянтина Кожанова.

Відкритий чемпіонат Житомирської області з пляжного футболу. Матч за 3-тє місце

ФК “Бекс” (Житомир) – ПФК “Софія-НП” (Житомир) – 6:8

13 серпня 2017 р. Житомир. “Гідропарк-Арена”.

Голи: М. Рахметов (1), О. Левченко (25, 34, 36), В. Маліновський (29) – М. Охрименко (3), А. Булуй (7, 10 – автогол), Д. Яворський (14, 32), Р. Мазуренко (21, 22, 27, 33).

Відкритий чемпіонат Житомирської області з пляжного футболу. ФІНАЛ

ФК “Форестер” (Іванівка) – “ІнБев” (Житомир) – 1:2

13 серпня 2017 р. Житомир. “Гідропарк-Арена”.

Голи: С. Литвиновський (33) – І. Горло (22), Є. Яблонько (36).

Попередження: В. Борисюк (26) – Є. Яблонько (9).

Призери чемпіонату

І місце – “ІнБев” (Житомир)

ІІ місце – “Форестер” (Іванівка)

ІІІ місце – ПФК “Софія-НП” (Житомир)

Кращі гравці

Кращий бомбардир – Сергій Литвиновський “Форестер”

Кращий воротар – Денис Ковальчук “ІнБев”

8