ФК “Полісся” переміг ФК “Чайка”

45790202_2194803734106119_1080508038168707072_n

10 листопада футбольний клуб «Полісся» провів останній матч осінньої частини сезону проти борщагівської «Чайки». Зустрілися команди на арені «Діназ», що у селі Лютіж і житомирянам таки вдалося взяти четверту поспіль перемогу – 0:1.

Активно розпочали команди цей матч, але, все ж було помітно, що «Полісся» взяли ініціативу на себе і почали атакувати ворота господарів. Але, не зважаючи на постійний натиск «жовто-зелених», «Чайка» грамотно оборонялась і не давала пробивати по воротах, тому перші 20 хвилин матчу пройшли без загострень.

Перший небезпечний момент біля воріт «Чайки», який привів до забитого голу, житомиряни створили на 23-й хвилині. Заробивши право на штрафний удар, до м’яча підійшли відразу двоє футболістів Недоля і Міщенко, проте пробити взявся останній і майстерним ударом відправив м’яч у ближній кут воріт, відкривши рахунок у матчі – 0:1.

На 37-й хвилині гри житомиряни мали можливість подвоїти рахунок у матчі. Після флангового навісу Поручинського у штрафний майданчик Семчук у підкаті пробивав по воротах, але м’яч пролетів над поперечиною.

Під кінець першого тайму «Чайка» пішла в атаку і на 41-й хвилині матчу Мірошніков небезпечно пробивав по воротах з лінії карного майданчику, перевіривши реакцію голкіпера Олександра Литвиненка, який зумів переправити цей удар на лицьову лінію.

По перерві «Полісся» ще більше додало в атаці і вже на 52-й хвилині матчу провели ще одну атаку зі штрафного. Міщенко робив закидання у карний майданчик де Семчук на добиванні розстрілював голкіпера господарів, останній зреагував і «витягнув» м’яч з кута воріт, записавши на свій рахунок майстерний сейв у цьому матчі.

На 64-й хвилині господарі мали можливість зрівняти рахунок. Провели контратаку до воріт лівим флангом із закиданням у штрафну зону «жовто-зелених», там нападник «Чайки», вигравши верхову боротьбу у захисників пробив по воротах Литвиненка, але м’яч розминувся зі стійкою.

Продовжували команди без небезпечних моментів, лише по-кілька разів обмінялись атаками та перевірили на міцність голкіперів. Після закінчення доданого часу головний арбітр матчу зафіксував мінімальну перемогу «Полісся» – 0:1.

Разом з тим, по-закінченню осінньої частини сезону, «Полісся» набирає 30 залікових бали і розділяє першість у групі «А» із футбольним клубом «Минай». Тому, можна сказати, що на зимові канікули наша команда йде у якості лідера групи.

Гол: Міщенко, 23.

Чемпіонат України з футболу, Друга ліга, Група “А”, 17-й тур.

10 листопада 2018, село Лютіж, стадіон «Діназ».

Джерело: polissyafc.com