ФК «Полісся» стартував у Кубку Пожечевського

полісся

5 лютого ФК «Полісся» (Житомир) провів перший матч в Кубку Пожечевського на Полтавщині проти футбольного клубу «Легіон» (Полтава). Команди зіграли на головному полі НТБ ФК «Полтава», що у селі Копили та розписали нічию – 1:1.

Розпочинали команди на рівних, не дивлячись на різницю у класі, «Легіон» не збирався поступатися у цьому матчі і вже в першій половині зустрічі «легіонери» зуміли відкрити рахунок – 1:0 на свою користь. Номінальні господарі поля не змогли довго тримати перевагу і вже на 20-й хвилині матчу Шаврін реалізував 11-метровий – 1:1. На 42-й хвилині «жовто-зелені» мали можливість вийти вперед, проте другий пенальті Шавріну забити не вдалося. Другий тайм команди відіграли без забитих м’ячів.

Наступний матч у турнірі «поліщуки» проведуть проти дублерів полтавської «Ворскли» U19. Гра відбудеться 7 лютого на головному полі НТБ ФК «Полтава».