ФК «Полісся» внічию зіграла з «Маріупольчанкою»

полісся

28 жовтня на стадіоні ДЮСШ смт Романів в 4-му турі Чемпіонату України серед жіночих команд Першої ліги ФК «Полісся» (Житомир) приймала бронзового призера Чемпіонату України Першої ліги сезону 2017/2018 ФК «Маріупольчанка» (Маріуполь).

З перших хвилин матчу гості дали зрозуміти, що приїхали за перемогою, заволодівши ініціативою. ФК «Полісся», програвши початок першого тайму, з десятої хвилини все частіше та впевненіше почали йти вперед – гості відповіли грубими діями в захисті. Штрафні у виконанні Олександри Маркусь мали завершуватися взяттям воріт, але впевнена гра воротаря, штанга і перекладина ставали на заваді.

Другий тайм почався зі шквальних атак гостей – футболістки «Маріупольчанки» з середніх і дальніх відстаней стали перевіряти нашого воротаря Анастасію Кибиш, яка, відзначимо, відстояла на відмінно. Жорстка боротьба за верхові м’ячі й зарядженість гравчинь тримала вболівальників у захваті до фінального свистка, проте на табло нічия – 0:0.

Склад команди: А. Кибиш, Т. Кудра, Ю. Гусак, А. Костюк (К.Явушева), Г. Шпак, Ю. Голуб, О. Гриневич, Т. Ковальчук, А. Дубина, О. Фірсова.

Наступну гру ФК «Полісся» проведе 2 листопада на виїзді з СК «Вишневе»  (Вишневе).

Турнірна таблиця станом на 29.10.2018 р.