“Грантех” здобуває Кубок Житомирського міського голови 2018

грантех

7 вересня у залі ФОКу відбувся вирішальний матч Відкритого Кубку Житомирського міського голови 2018 р., звання переможця турніру розігрували “Квара” і “Грантех”. Нагадаємо, перший розіграш трофею, організаторами якого є Асоціація футзалу м. Житомира спільно з Житомирською міською радою, відбувся ще у далекому 1995 році, а регулярним турнір став починаючи з 1998 року. У ювілейний, 20-й, сезон розіграшу трофею було виготовлено перехідний Кубок Житомирського міського голови, за який і сперечалися футзалісти “Квари” й “Грантеха”.

«Грантех» – «Квара» 7:0 (3:0) протокол матчу

Голи: Тищенко 10; Литвиновський 10; Лясковський 19; Горло 25, 26; Яблонько 26; – Тарасюк А. аг 5;

Попередження: немає

У вирішальному матчу турніру гравці “Грантеха” вирішили не відходити від обраної тактики гри у п’ять польових, а тому футзалісти “Квари” зі стартових хвилин змушені були  зосередитись на обороні власних воріт. Втім, попри максимальну концентрацію вже на п’ятій хвилині господарі змусили помилитись Андрія Тарасюка, а під завісу тайму приголомшили суперника ще двома голами Тищенка і Литвиновського. Тим часом гравці «Квари» зробили ставку на дальні удари, яким, втім, бракувало влучності. Не зуміли вразити ворота “Грантеха” футзалісти “Квари” і у другому таймі, натомість пропустили ще чотири м’ячі й у підсумку стали срібними призерами Кубку Житомирського міського голови. Бронзові нагороди у “Joystick”, адже матч за третє місце так і не відбувся через неявку ФК “Атлет-Житомир”.

Нагородження переможця та призерів медалями і дипломами провели голова Асоціації футзалу м. Житомира Віктор Таран і відповідальний секретар Асоціації футзалу м. Житомира Томаш Сіцінський.

IMG_9130 IMG_9137

За матеріалами АФЖО