Історична футбольна подія на Житомирщині!

666-768x468

3 жовтня в Станишівці стартувала Шкільна футбольна Ліга Житомирського району.

Участь у відкритті змагань взяв голова Житомирська обласна федерація футболу Руслан Павлюк, який зазначив, що відкриття у районі Шкільної ліги – історична подія для всієї області.

“Дякуючи місцевій владі та представникам Житомирської районної федерації футболу, на теренах Житомирщини, вперше, будуть проходити змагання серед юнаків на районному рівні. Кожна районна чи міська федерація нашої області повинна мати власний чемпіонат серед дитячих команд.

Потрібно проводити якомога більше різноманітних турнірів не лише на обласному рівні, а й у кожному районі, аби діти вдосконалювали футбольну майстерність та прогресували”, – відзначив Руслан Павлюк.

До участі у цьогорічних змаганнях заявлено 28 команд, що представляють 16 загальноосвітніх навчальних закладів Житомирського району. У групі хлопців 5-7 класів представлені команди Тетерівки, Глибочиці, Новогуйвинського, Високої Печі, Садок, Кодні, Вересів, Озерного. У групі 8-11 класів представлені команди Озерного, Новогуйвинського, Кодні, Садок, Іванівки, Оліївки, Сінгурів, Денишів, Станишівки, Високої Печі, Кам’янки та Левкова. У групі дівчачих команд 5-7 та 8-11 класів гратимуть команди з Березівки, Садок, Новогуйвинського та Озерного.

Фото Житомирська районна федерація футболу