РОС-Першість Житомирської області з футболу. Сезон 2019. І коло
1 тур. 4 травня
«Зоря» (Романів) – «Звягель-2» (Новоград-Волинський)
ФК «Радомишль» – «Оріон» (Нова Борова)
ФК «Ружин» – ФК «Хорошів»
ФК «Радовель» – «Полісся» (Олевськ)
ФК «Миропіль» – «Зоря» (Врублівка)
2 тур. 11 травня
«Звягель-2» – «Зоря» (Врублівка)
«Полісся» – ФК «Миропіль»
ФК «Хорошів» – ФК «Радовель»
«Оріон» – ФК «Ружин»
«Зоря» (Романів) – ФК «Радомишль»
3 тур. 18 травня
ФК «Радомишль» – «Звягель-2»
ФК «Ружин» – «Зоря» (Романів)
ФК «Радовель» – «Оріон»
ФК «Миропіль» – ФК «Хорошів»
«Зоря» (Врублівка) – «Полісся»
4 тур. 25 травня
«Звягель-2» – «Полісся»
ФК «Хорошів» – «Зоря» (Врублівка)
«Оріон» – ФК «Миропіль»
«Зоря» (Романів) – ФК «Радовель»
ФК «Радомишль» – ФК «Ружин
5 тур. 1 червня
ФК «Ружин» – «Звягель-2»
ФК «Радовель» – ФК «Радомишль»
ФК «Миропіль» – «Зоря» (Романів)
«Зоря» (Врублівка) – «Оріон»
ФК «Хорошів» – «Полісся»
6 тур. 8 червня
ФК «Хорошів» – «Звягель-2»
«Оріон» – «Полісся»
«Зоря» (Романів) – «Зоря» (Врублівка) – матч перенесено на резервний день 6 липня
ФК «Радомишль» – ФК «Миропіль»
ФК «Ружин» – ФК «Радовель»
7 тур. 15 червня
«Звягель-2» – ФК «Радовель»
ФК «Миропіль» – ФК «Ружин»
«Зоря» (Врублівка) – ФК «Радомишль»
«Полісся» – «Зоря» (Романів)
ФК «Хорошів» – «Оріон»
8 тур. 22 червня
«Оріон» – «Звягель-2»
«Зоря» (Романів) – ФК «Хорошів»
ФК «Радомишль» – «Полісся»
ФК «Ружин» – «Зоря» (Врублівка)
ФК «Радовель» – ФК «Миропіль»
9 тур. 29 червня
«Звягель-2» – ФК «Миропіль»
«Зоря» (Врубліка) – ФК «Радовель»
«Полісся» – ФК «Ружин»
ФК «Радомишль» – ФК «Хорошів»
«Оріон» – «Зоря» (Романів)
Резервний день. 6 липня
«Зоря» (Романів) – «Зоря» (Врублівка)
РОС-Першість Житомирської області з футболу. Сезон 2019. ІІ коло
10 Тур
24.08.2019
«Зоря» (Врублівка) – «Звягель-2» (Новоград-Волинський)
ФК «Миропіль» – «Полісся» (Олевськ)
ФК «Радовель» – ФК «Хорошів»
ФК «Ружин» – «Оріон» (Нова Борова)
ФК «Радомишль» – «Зоря» (Романів)
11 Тур
31.08.2019
«Звягель-2» (Новоград-Волинський) – «Зоря» (Романів)
«Оріон» (Нова Борова) – ФК «Радомишль»
ФК «Хорошів» – ФК «Ружин»
«Полісся» (Олевськ) – ФК «Радовель» – резервний день 12 жовтня
«Зоря» (Врублівка) – ФК «Миропіль»
12 Тур
07.09.2019
«Звягель-2» (Новоград-Волинський) – ФК «Радомишль»
«Зоря» (Романів) – ФК «Ружин»
«Оріон» (Нова Борова) – ФК «Радовель»
ФК «Хорошів» – ФК «Миропіль»
«Полісся» (Олевськ) – «Зоря» (Врублівка)
13 Тур
14.09.2019
«Полісся» (Олевськ) – «Звягель-2» (Новоград-Волинський)
«Зоря» (Врублівка) – ФК Хорошів»
ФК «Миропіль» – «Оріон» (Нова Борова)
ФК «Радовель» – «Зоря» (Романів)
ФК «Ружин» – ФК «Радомишль»
14 Тур
21.09.2019
«Звягель-2» (Новоград-Волинський) – ФК «Ружин»
ФК «Радомишль» – ФК «Радовель»
«Зоря» (Романів) – ФК Миропіль»
«Оріон» (Нова Борова) – «Зоря» (Врублівка)
«Полісся» (Олевськ) – ФК «Хорошів»
15 Тур
28.09.2019
«Звягель-2» (Новоград-Волинський) – ФК «Хорошів»
«Полісся (Олевськ) – «Оріон» (Нова Борова)
ФК «Миропіль» – ФК «Радомишль»
ФК «Радовель» – ФК «Ружин»
«Зоря» (Врублівка) – «Зоря» (Романів)
16 Тур
05.10.2019
ФК «Радовель» – «Звягель-2» (Новоград-Волинський)
ФК «Ружин» – ФК «Миропіль»
ФК «Радомишль» – «Зоря (Врублівка)
«Зоря» (Романів) – «Полісся» (Олевськ)
«Оріон» (Нова Борова) – ФК «Хорошів»
12.10.2019 – резервний день
17 Тур
19.10.2019
«Звягель-2» (Новоград-Волинський) – «Оріон» (Нова Борова)
ФК «Хорошів» – «Зоря» (Романів)
«Полісся» (Олевськ) – ФК «Радомишль»
«Зоря» (Врублівка) – ФК «Ружин»
ФК «Миропіль» – ФК «Радовель»
18 Тур
26.10.2019
ФК «Миропіль» – «Звягель-2» (Новоград-Волинський)
ФК «Радовель» – «Зоря» (Врублівка)
ФК «Ружин» – «Полісся» (Олевськ)
ФК «Хорошів» – ФК «Радомишль»
«Зоря» (Романів) – «Оріон» (Нова Борова)