Календар

Чемпіонат Житомирської області серед ветеранів 40+. ІІ КОЛО

Група «Захід»

6 тур. 4 серпня

11:00 ФК «Миропіль» – «Тетерів» (Чуднів)

11:00 «Авангард» (Новоград-Волинський) – «Керамік» (Баранівка)

«Еней» (Романів) пропускає тур

7 тур. 11 серпня

11:00 «Керамік» (Баранівка) – ФК «Миропіль»

15:00 «Еней» (Романів) – «Авангард» (Новоград-Волинський) резервний день

«Тетерів» (Чуднів) пропускає тур

8 тур. 18 серпня

11:00 «Авангард» (Новоград-Волинський) – «Тетерів» (Чуднів)

15:00 «Керамік» (Баранівка) – «Еней» (Романів)

ФК «Миропіль» пропускає тур

9 тур. 25 серпня

15:00 «Еней» (Романів) – ФК «Миропіль»

11:00 ФК «Тетерів» (Чуднів) – «Керамік» (Баранівка)

«Авангард» (Новоград-Волинський) пропускає тур

10 тур. 1 вересня

11:00 ФК «Миропіль» – «Авангард» (Новоград-Волинський)

15:00 «Еней» (Романів) – «Тетерів» (Чуднів)

«Керамік» (Баранівка) пропускає тур

Резервний день

08.09.2019 р.

Група «Центр»

6 тур. 4 серпня

11:00 ФК «Коростишів»  – ФК «Махнівка»

13:00 «Полісся» (Житомир)  – ФК «Попільня»

11:00 ФК «Черняхів»  – ФК «Пулини»

7 тур. 11 серпня

11:00 ФК «Пулини»  – ФК «Коростишів»

11:00 ФК «Попільня»  – ФК «Черняхів»

13:00 ФК «Махнівка» – ФК «Полісся» (Житомир)

8 тур. 18 серпня

11:00 ФК «Коростишів» – ФК «Полісся» (Житомир)

11:00 ФК «Черняхів» – ФК «Махнівка»

11:00 ФК «Пулини» – ФК «Попільня»

9 тур. 25 серпня

11:00 ФК «Попільня» – ФК «Коростишів»

11:00 ФК «Махнівка» – ФК «Пулини»

13:00 ФК «Полісся» (Житомир) – ФК «Черняхів»

10 тур. 1 вересня

11:00 ФК «Коростишів»  – ФК «Черняхів»

11:00 ФК «Пулини» – «Полісся» (Житомир)

11:00 ФК «Попільня» – ФК «Махнівка»

Резервний день

08.09.2019 р.

Група «Північ»

6 тур. 4 серпня

11:00 ФК «Малин» – ФК «Радомишль»

11:00 «Мал» (Коростень) – «Ветеран» (Лугини)

«Вручий» (Овруч) пропускає тур

7 тур. 11 серпня

11:00 «Ветеран» (Лугини) – ФК «Малин»

11:00 «Мал» (Коростень) – «Вручий» (Овруч)

ФК «Радомишль» пропускає тур

8 тур. 18 серпня

11:00 «Мал» (Коростень) – ФК «Радомишль»

11:00 «Ветеран» (Лугини) – «Вручий» (Овруч)

ФК «Малин» пропускає тур

9 тур. 25 серпня

11:00 «Вручий» (Овруч) – ФК «Малин»

11:00 ФК «Радомишль» – «Ветеран» (Лугини)

«Мал» (Коростень) пропускає тур

10 тур. 1 вересня

11:00 «Мал» (Коростень) – ФК «Малин»

11:00 «Вручий» (Овруч) – ФК «Радомишль»

«Ветеран» (Лугини) пропускає тур

Резервний день

08.09.2019 р.

Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранських команд (40 років і старші). І КОЛО

Група «Захід»

1 тур. 26 травня

15:00 Новоград-Волинський – Миропіль

11:00 Любар – Баранівка

15:00 Чуднів – Романів

2 тур. 2 червня

15:00 Миропіль – Романів

11:00 Баранівка – Чуднів

11:00 Новоград-Волинський – Любар

3 тур. 9 червня

15:00 Любар – Миропіль

11:00 Чуднів – Новоград-Волинський

15:00 Романів – Баранівка

4 тур. 16 червня

15:00 Миропіль – Баранівка

15:00 Новоград-Волинський – Романів

11:00 Любар – Чуднів

5 тур. 23 червня

15:00 Чуднів – Миропіль

15:00 Романів – Любар

11:00 Баранівка – Новоград-Волинський

Група «Центр»

1 тур. 26 травня

11:00 Черняхів – Коростишів

13:00 Житомир – Пулини

11:00 Махнівка – Попільня

2 тур. 2 червня

11:00 Коростишів – Попільня

11:00 Пулини – Махнівка

11:00 Черняхів – Житомир

3 тур. 9 червня

13:00 Житомир – Коростишів

11:00 Махнівка – Черняхів

11:00 Попільня – Пулини

4 тур. 16 червня

11:00 Коростишів – Пулини

11:00 Черняхів – Попільня

13:00 Житомир – Махнівка

5 тур. 23 червня

11:00 Махнівка – Коростишів

11:00 Попільня – Житомир

11:00 Пулини – Черняхів

Група «Північ»

1 тур. 26 травня

11:00 Малин – Коростень

11:00 Іршанськ – Лугини

11:00 Радомишль – Овруч

2 тур. 2 червня

11:00 Малин – Овруч

11:00 Лугини – Радомишль

11:00 Коростень – Іршанськ

3 тур. 9 червня                

11:00 Іршанськ – Малин

11:00 Радомишль – Коростень

11:00 Овруч – Лугини

4 тур. 16 червня

11:00 Малин – Лугини

11:00 Коростень – Овруч

11:00 Іршанськ – Радомишль

5 тур. 23 червня

11:00 Радомишль – Малин

11:00 Овруч – Іршанськ

11:00 Лугини – Коростень