Зауважимо, що у календарі можливі зміни. Слідкуйте за інформацією на сайті.
1-й тур (6 травня)
«Звягель-2» (Новоград-Волинський) – «Тетерів» (Чуднів) резервний день
«Полісся» (Олевськ) –«Авангард-2» (Новоград-Волинський)
«Зоря-Енергія» (Романів) – «Керамік» (Баранівка) резервний день
«Зоря» (Врублівка) – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)
«Дангард» (Тетерівка) – «Україна» (Радовель)
«Оріон» (Нова Борова) – «Технічний ліцей» (Черняхів)
2-й тур (13 травня)
«Тетерів» – «Керамік»
«Арсенал-ДЛГ» – «Авангард-2»
«Звягель-2» – «Україна»
«Полісся» – «Технічний ліцей» резервний день
«Зоря-Енергія» – «Оріон»
«Зоря» – «Дангард»
3-й тур (20 травня)
«Тетерів» – «Технічний ліцей» резервний день
«Україна» – «Оріон»
«Арсенал-ДЛГ» – «Дангард»
«Керамік» – «Зоря»
«Авангард-2» – «Зоря-Енергія»
«Полісся» – «Звягель-2» резервний день
4-й тур (27 травня)
«Тетерів» – «Полісся»
«Звягель-2» – «Зоря-Енергія»
«Зоря» – «Авангард-2»
«Дангард» – «Керамік»
«Оріон» – «Арсенал-ДЛГ»
«Технічний ліцей» – «Україна»
5-й тур (3 червня)
«Тетерів» – «Україна»
«Арсенал-ДЛГ» – «Технічний ліцей»
«Керамік» – «Оріон»
«Авангард-2» – «Дангард»
«Зоря» – «Звягель-2»
«Полісся» – «Зоря-Енергія»
6-й тур (10 червня)
«Зоря-Енергія» – «Тетерів»
«Зоря» – «Полісся»
«Дангард» – «Звягель-2»
«Авангард-2» – «Оріон»
«Технічний ліцей» – «Керамік»
«Україна» – «Арсенал-ДЛГ»
РЕЗЕРВНИЙ ДЕНЬ (14 червня)
7-й тур (17 червня)
«Тетерів» – «Арсенал-ДЛГ»
«Керамік» – «Україна»
«Технічний ліцей» – «Авангард-2»
«Звягель-2» – «Оріон»
«Полісся» – «Дангард»
«Зоря-Енергія» – «Зоря»
РЕЗЕРВНИЙ ДЕНЬ (21 червня)
8-й тур (24 червня)
«Оріон» – «Тетерів»
«Технічний ліцей» – «Дангард»
«Україна» – «Зоря»
«Арсенал-ДЛГ» – «Зоря-Енергія»
«Керамік» – «Полісся»
«Авангард-2» – «Звягель-2»
9-й тур (1 липня)
«Дангард» – «Тетерів»
«Оріон» – «Зоря»
«Технічний ліцей» – «Зоря-Енергія»
«Україна» – «Полісся»
«Арсенал-ДЛГ» – «Звягель-2»
«Авангард-2» – «Керамік»
10-й тур (8 липня)
«Тетерів» – «Авангард-2»
«Звягель-2» – «Керамік»
«Полісся» – «Арсенал-ДЛГ»
«Зоря-Енергія» – «Україна»
«Зоря» – «Технічний ліцей»
«Дангард» – «Оріон»
11-й тур (15 липня)
«Зоря» – «Тетерів»
«Дангард» – «Зоря-Енергія»
«Оріон» –«Полісся»
«Звягель-2» – «Технічний ліцей»
«Україна» – «Авангард-2»
«Арсенал-ДЛГ» – «Керамік»