Календар. Перша ліги U-16 та U-14

Календар ДЮФЛ Житомирської області сезону 2020/2021 років
у вікових категоріях U-14, U-16
Перша ліга
1 тур
25.09.20.2020
 
Південь
U
-14
ДЮСШ Бердичів U14 – ДЮСШ Ружин – перенесено на резервний день
ДЮСШ Любар  – ФК Миропіль
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – Фортуна (Андрушівка)
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U14 – ФК Брусилів
 
Північ
ДЮКФП (Новоград-Волинський) U14/16  – ДЮСШ Довбиш – перенесено на резервний день
ДЮСШ Лугини   – ФК «Мал-2» Коростень
ДЮСШ Радомишль  – ——
Оріон (Нова-Борова)  – ДЮСШ Хорошів U14/16
 
Південь
U-16
ДЮСШ Бердичів U16/14 – ДЮСШ Романів  – 24.09.2020
ДЮСШ Коростишів – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U16 – перенесено на резервний день
Темп (с. Селянщина) – —–
 
Північ
ДЮСШ Хорошів 16/14  – ДЮСШ Іршанськ
ДЮСШ Ємільчине  – ДЮСШ Малин
Городницька ЗОШ  – ДЮКФП (Новоград-Волинський) U 16 – перенесено на резервний день
2 тур 

29.09.2020, 01.10.2020

Північ
U-14

ДЮСШ Довбиш  – ДЮСШ Хорошів 14/16
—— – Оріон (Нова-Борова)
ФК «Мал-2» Коростень – ДЮСШ Радомишль
ДЮКФП (Новоград-Волинський) 14/16  – ДЮСШ Лугини 01.10.2020

U-16

ДЮСШ Ємільчине  – ДЮСШ Іршанськ|
Городницька ЗОШ  – ДЮСШ Хорошів 16/14 01.10.2020
ДЮКФП (Новоград-Волинський) 16/14 – ДЮСШ Малин 01.10.2020

Південь
U-14

ДЮСШ Ружин  – ФК Брусилів
Фортуна (Андрушівка)  – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U-14
ФК Миропіль  – ДЮСШ-АІК (Чуднів)
ДЮСШ Бердичів 16/14  – ДЮСШ Любар

U-16

ДЮСШ Бердичів 16/14  – —–
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U-16 – Темп (с. Селянщина)
ДЮСШ Романів  – ДЮСШ Коростишів

3 тур
06.10.2010, 07.10.2020

Північ – 06.10
U-14

Оріон (Нова-Борова)  – ДЮСШ Довбиш
ДЮСШ Хорошів 14/16  – ДЮСШ Радомишль
—— – ДЮСШ Лугини
ФК «Мал-2» Коростень – ДЮКФП (Новоград-Волинський) 14/16

U-16

ДЮСШ Іршанськ  – ДЮКФП (Новоград-Волинський) 16/14 – 07.10
ДЮСШ Малин  – Городницька ЗОШ
ДЮСШ Хорошів 16/14  – ДЮСШ Ємільчине

 

Південь – 07.10
U-14

ДЮСШ Любар  – ДЮСШ Ружин
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ Бердичів 16/14
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14 – ФК Миропіль
ФК Брусилів  – Фортуна (Андрушівка)

U-16

ДЮСШ Коростишів – ДЮСШ Бердичів 16/14
Темп (с. Селянщина) – ДЮСШ Романів
—– – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14

4 тур
13.10.2020, 15.10.2020

Північ – 15.10
U-14

ДЮСШ Радомишль  – ДЮСШ Довбиш – 13.10
Оріон (Нова-Борова)  – ДЮСШ Лугини
ДЮСШ Хорошів 14/16  – ДЮКФП (Новоград-Волинський) 14/16
—— – ФК «Мал-2» Коростень

U-16

ДЮСШ Іршанськ  – ДЮСШ Малин
ДЮСШ Хорошів 16/14  – ДЮКФП (Новоград-Волинський) 16/14
ДЮСШ Ємільчине  – Городницька ЗОШ

 

Південь – 13.10
U-14

ДЮСШ Ружин  – Фортуна (Андрушівка)
ФК Миропіль  – ФК Брусилів
ДЮСШ Бердичів 16/14 – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14
ДЮСШ Любар  – ДЮСШ-АІК (Чуднів)

U-16

ДЮСШ Бердичів 16/14  – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14
ДЮСШ Романів  – —–
ДЮСШ Коростишів –  Темп (с. Селянщина)

5 тур
20.10.2020, 21.10.2020

Північ – 20.10
U-14

ДЮСШ Довбиш  – ——
ФК «Мал-2» Коростень – ДЮСШ Хорошів 14/16
ДЮКФП (Новоград-Волинський) 14/16  – Оріон (Нова-Борова)
ДЮСШ Лугини   – ДЮСШ Радомишль

U-16

Городницька ЗОШ  – ДЮСШ Іршанськ
ДЮКФП (Новоград-Волинський) 16/14 – ДЮСШ Ємільчине
ДЮСШ Малин  – ДЮСШ Хорошів 16/14 – 21.10

 

Південь – 21.10
U-14

ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ Ружин
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14 – ДЮСШ Любар
ФК Брусилів  – ДЮСШ Бердичів 16/14
Фортуна (Андрушівка)  – ФК Миропіль

U-16

Темп (с. Селянщина) – ДЮСШ Бердичів 16/14
—– – ДЮСШ Коростишів
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14 – ДЮСШ Романів

6 тур
27.10.2020

Північ – 27.10
U-14

ДЮСШ Довбиш  – ФК «Мал-2» Коростень
ДЮКФП (Новоград-Волинський) 14/16  – ——
ДЮСШ Лугини   – ДЮСШ Хорошів 14/16
ДЮСШ Радомишль  – Оріон (Нова-Борова)

 

Південь
U-14

ДЮСШ Ружин  – ФК Миропіль
ДЮСШ Бердичів 16/14 – Фортуна (Андрушівка)
ДЮСШ Любар  – ФК Брусилів
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14

7 тур
30.10.2020

Північ – 30.10
U-14

ДЮСШ Лугини   – ДЮСШ Довбиш
ДЮСШ Радомишль  – ДЮКФП (Новоград-Волинський) 14/16
Оріон (Нова-Борова)  – ФК «Мал-2» Коростень
ДЮСШ Хорошів 14/16  – ——

 

Південь
U-14

СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14 – ДЮСШ Ружин
ФК Брусилів  – ДЮСШ-АІК (Чуднів)
Фортуна (Андрушівка)  – ДЮСШ Любар
ФК Миропіль  – ДЮСШ Бердичів 16/14