Календар. Вища та Перша ліги U-16 та U-14

Вища Ліга. І коло

1 тур

18.09.2019

ДЮСШ Баранівка – ДЮКФП Новоград-Волинський

СДЮСШОР «Полісся-2» Житомир – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)

ДЮСШ Бердичів – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир)

«Мал» (Коростень) – ДЮСШ Овруч

2 тур

26.09.2019

ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Баранівка

ДЮКФП Новоград-Волинський – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир)

СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Овруч

ДЮСШ Бердичів – «Мал» (Коростень)

3 тур

02.10.2019

ДЮСШ Баранівка – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир)

ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Овруч

ДЮКФП Новоград-Волинський – «Мал» Коростень

СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Бердичів

4 тур

10.10.2019

ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Баранівка

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – «Мал» (Коростень)

ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)

ДЮКФП Новоград-Волинський – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир)

5 тур

16.10.2019

ДЮСШ Баранівка – ФК «Мал» Коростень

ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Бердичів

СДЮСШОР Полісся (Житомир) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир)

ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮКФП Новоград-Волинський

6 тур

30.10.2019

ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ Баранівка

«Мал» (Коростень) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир)

ДЮСШ Овруч – ДЮКФП Новогорад-Волинський

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)

7 тур

07.11.2019

СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Баранівка

ДЮСШ Бердичів – ДЮФКП Новоград-Волинський

«Мал» (Коростень) – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)

ДЮСШ Овруч – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир)

Перша ліга. І коло

1 тур,  25.09

ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Радомишль

ДЮСШ Хорошів – «Темп» (Селянщина)

РДЮСШ Народичі Ю-16 – ДЮСШ Малин Ю-16

ДЮСШ Ємільчине Ю-16 – ДЮСШ Коростень Ю-16

ДЮСШ Лугини Ю-14 – Городницька ЗОШ Ю-14

ДЮСШ Ружин – ДЮСШ-2 Бердичів Ю-14

ДЮСШ Ружин – ДЮСШ Бердичівський р-н Ю-16

ДЮСШ Довбиш Ю-16 – «Танкіст» (Новогуйвинське) Ю-16

ФШ Брусилів Ю-16 – ДЮСШ Попільня Ю-16

ФК «Миропіль» – ДЮСШ Коростишів Ю-16

2 тур,   01.10

ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ Коростень Ю-16

Городницька ЗОШ Ю-14 – ДЮСШ Олевськ Ю-14

ДЮСШ Малин Ю-16 – ДЮСШ Ємільчине Ю-16

«Темп» (Селянщина) – РДЮСШ Народичі Ю-16

 03.10

ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Хорошів

ДЮСШ-2 Бердичів Ю-14 – Любар Ю-14

ДЮСШ Попільня Ю-16 – ФК «Миропіль»

«Танкіст» (Новогуйвинське) Ю-16 – ФШ Брусилів Ю-16

ДЮСШ Ружин – ДЮСШ Довбиш Ю-16

ДЮСШ Романів Ю-14 – ДЮСШ-АІК Чуднів Ю-14

3 тур,   08.10

ДЮСШ Довбиш Ю-16 – ДЮСШ Бердичівський р-н Ю-16

ФШ Брусилів Ю-16 – ДЮСШ Ружин

ФК «Миропіль» – «Танкіст» (Новогуйвинське) Ю-16

ДЮСШ Романів Ю-14 – ДЮСШ-2 Бердичів Ю-14

Любар Ю-14 – ДЮСШ-АІК Чуднів Ю-14

09.10

ДЮСШ Хорошів – ДЮСШ Радомишль

РДЮСШ Народичі Ю-16 – ДЮСШ Іршанськ

ДЮСШ Ємільчине Ю-16 – «Темп» (Селянщина)

ДЮСШ Коростень Ю-16 – ДЮСШ Малин Ю-16

ДЮСШ Лугини Ю-14 – ДЮСШ Олевськ Ю-14

4 тур,  15.10

ДЮСШ Радомишль – Городницька ЗОШ Ю-14

«Темп» (Селянщина) – ДЮСШ Лугини Ю-14

ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Ємільчине Ю-16

ДЮСШ Хорошів – РДЮСШ Народичі Ю-16

    17.10

ДЮСШ-2 Бердичів Ю-14 – ДЮСШ-АІК Чуднів Ю-14

ДЮСШ Попільня Ю-16 – «Танкіст» (Новогуйвинське) Ю-16

Любар Ю-14 – ДЮСШ Романів Ю-14

ДЮСШ Ружин – ФК «Миропіль»

ДЮСШ Коростишів Ю-16 – ФШ Брусилів Ю-16

5 тур,   22.10

ФШ Брусилів Ю-16 – ДЮСШ Бердичівський р-н Ю-16

ФК «Миропіль» – ДЮСШ Довбиш Ю-16

ДЮСШ Романів Ю-14 – ДЮСШ Ружин

«Танкіст» (Новогуйвинське) Ю-16 – ДЮСШ Коростишів Ю-16

 23.10

РДЮСШ Народичі Ю-16 – ДЮСШ Радомишль

ДЮСШ Ємільчине Ю-16 – ДЮСШ Хорошів

ДЮСШ Лугини Ю-14 – ДЮСШ Іршанськ

ДЮСШ Олевськ Ю-14 – «Темп» (Селянщина)

6 тур,   29.10

ДЮСШ Лугини Ю-14 – ДЮСШ Радомишль

Городницька ЗОШ Ю-14 – «Темп» (Селянщина)

ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Олевськ Ю-14

ДЮСШ Малин Ю-16 – ДЮСШ Хорошів

РДЮСШ Народичі Ю-16 – ДЮСШ Ємільчине Ю-16

 ДЮСШ Бердичівський р-н Ю-16 – ДЮСШ Коростишів Ю-16

Любар Ю-14 – ДЮСШ Ружин

ДЮСШ Попільня Ю-16 – ДЮСШ Довбиш Ю-16

ФШ Брусилів Ю-16 – ФК «Миропіль»

7 тур,   01.11

ДЮСШ Ємільчине Ю-16 – ДЮСШ Радомишль

ДЮСШ Коростень Ю-16 – РДЮСШ Народичі Ю-16

ДЮСШ Олевськ Ю-14 – ДЮСШ Хорошів

«Темп» (Селянщина) – ДЮСШ Іршанськ

ФК «Миропіль» – ДЮСШ-2 Бердичів Ю-14

ФК «Миропіль» – ДЮСШ Бердичівський р-н Ю-16

«Танкіст» (Новогуйвинське) Ю-16 – ДЮСШ Ружин

ДЮСШ Довбиш Ю-16 – ФШ Брусилів Ю-16

ДЮСШ Коростишів Ю-16 – ДЮСШ Попільня Ю-16

8 тур,  05.11

ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ Малин Ю-16

«Темп» (Селянщина) – ДЮСШ Коростень Ю-16

ДЮСШ Іршанськ – Городницька ЗОШ Ю-14

ДЮСШ Хорошів – ДЮСШ Лугини Ю-14

ДЮСШ Бердичівський р-н Ю-16 – ДЮСШ Попільня Ю-16

ДЮСШ Довбиш Ю-16 – ДЮСШ Коростишів Ю-16

ДЮСШ Ружин – ДЮСШ-АІК Чуднів Ю-14

ФК «Миропіль» – ДЮСШ Романів Ю-14

9 тур,   08.11

ДЮСШ Олевськ Ю-14 – ДЮСШ Радомишль

Городницька ЗОШ Ю-14 – ДЮСШ Хорошів

ДЮСШ Коростень Ю-16 – ДЮСШ Іршанськ

ДЮСШ Малин Ю-16 – «Темп» (Селянщина)

ДЮСШ-АІК Чуднів Ю-14 – ФК «Миропіль»

ДЮСШ Бердичівський р-н Ю-16 – «Танкіст» (Новогуйвинське) Ю-16

ДЮСШ Коростишів Ю-16 – ДЮСШ Ружин

10 тур,   12.11

ДЮСШ Радомишль – «Темп» (Селянщина)

ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Малин Ю-16

ДЮСШ Хорошів – ДЮСШ Коростень Ю-16

ДЮСШ Ружин – ДЮСШ Попільня Ю-16

ФК «Миропіль» – Любар Ю-14