Чемпіонат Житомирської області. U-10 та U-12. Сезон 2019/2020. І коло
1 тур, 27.09
«Мал» (Коростень) – ДЮСШ Овруч
ДЮСШ Олевськ – ДЮСШ Лугини
ДЮСШ Хорошів Ю-12 – «Мал-2» (Коростень)
ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – ДЮСШ Нова Борова
ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ-2 Бердичів
ДЮСШ Баранівка – «Фортуна» (Андрушівка)
ДЮСШ Попільня – ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Житомирський р-н)
ДЮСШ Радомишль – ФШ Брусилів
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – «Аслан» (Бердичів)
2 тур, 30.09
«Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ Іршанськ Ю-10
ДЮСШ Лугини – ДЮСШ Хорошів Ю-12
«Мал» (Коростень) – ДЮСШ Олевськ
«Фортуна» (Андрушівка) – ФК «Миропіль» Ю-12
ДЮСШ-2 Бердичів – ДЮСШ Баранівка
ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – ДЮСШ Бердичів
«Аслан» (Бердичів) – ДЮСШ Коростишів
ФШ Брусилів – ДЮСШ-АІК (Чуднів)
ДЮСШ Попільня – ДЮСШ Радомишль
3 тур, 07.10
ДЮСШ Олевськ – ДЮСШ Овруч
ДЮСШ Хорошів Ю-12 – «Мал» (Коростень)
ДЮСШ Іршанськ Ю-10 – ДЮСШ Лугини
ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ Нова Борова
ДЮСШ Баранівка – ДЮСШ-Жерм (Черняхів)
ФК «Миропіль» Ю-12 – ДЮСШ-2 Бердичів
ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Житомирський р-н)
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ Попільня
ДЮСШ Коростишів – ФШ Брусилів
4 тур, 11.10
ДЮСШ Овруч – «Мал-2» (Коростень)
«Мал» (Коростень) – ДЮСШ Іршанськ Ю-10
ДЮСШ Олевськ – ДЮСШ Хорошів Ю-12
ДЮСШ Нова Борова – «Фортуна» (Андрушівка)
ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – ФК «Миропіль» Ю-12
ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ Баранівка
ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Житомирський р-н) – «Аслан» (Бердичів)
ДЮСШ Попільня – ДЮСШ Коростишів
ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ-АІК (Чуднів)
5 тур, 18.10
ДЮСШ Хорошів Ю-12 – ДЮСШ Овруч
ДЮСШ Іршанськ Ю-10 – ДЮСШ Олевськ
«Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ Лугини
ДЮСШ Баранівка – ДЮСШ Нова Борова
ФК «Миропіль» Ю-12 – ДЮСШ Бердичів
«Фортуна» (Андрушівка) – ДЮСШ-2 Бердичів
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Житомирський р-н)
ДЮСШ Коростишів – ДЮСШ Радомишль
«Аслан» (Бердичів) – ФШ Брусилів
6 тур, 21.10
ДЮСШ Іршанськ Ю-10 – ДЮСШ Овруч
«Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ Олевськ
ДЮСШ Лугини – «Мал» (Коростень)
ДЮСШ Нова Борова – ДЮСШ-2 Бердичів
ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – «Фортуна» (Андрушівка)
ДЮСШ Баранівка – ФК «Миропіль» Ю-12
ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Житомирський р-н) – ФШ Брусилів
ДЮСШ Попільня – «Аслан» (Бердичів)
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ Коростишів
7 тур, 28.10
ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Лугини
«Мал» (Коростень)- «Мал-2» (Коростень)
ФК «Миропіль» Ю-12 – ДЮСШ Нова Борова
«Фортуна «(Андрушівка) – ДЮСШ Бердичів
ДЮСШ-2 Бердичів – ДЮСШ-Жерм (Черняхів)
ДЮСШ Коростишів – ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Житомирський р-н)
«Аслан» (Бердичів) – ДЮСШ Радомишль
ФШ Брусилів – ДЮСШ Попільня