Команда арбітрів Житомирсько-Вінницької областей – срібні призери турніру пам’яті арбітра ФІФА Миколи Балакіна!

received_1621416664594073

У четвер, 14 грудня, у Києві пройшов 23-й турнір з футзалу серед арбітрів регіональних федерацій пам’яті арбітра ФІФА Миколи Балакіна.

У змаганнях арбітрів, які щорічно проводяться під егідою ФФУ, взяла участь рекордна кількість команд-учасниць – 14, які представляли 19 регіональних федерацій футболу.

Участь у турнірі пам’яті арбітра ФІФА Миколи Балакіна взяли й арбітри Житомирської обласної федерації футболу – об’єднані команди Житомирсько-Вінницької областей. Свою майстерність гри у міні-футбол на майданчиках спорткомплексу НТУУ «КПІ» продемонстрували арбітри з Київської, Дніпропетровської, Чернігівської, Запорізької, Херсонської, Одеської, Львівської, Закарпатської, Харківської областей, об’єднані команди Полтавської/Кіровоградської, Івано-Франківсько-Хмельницької областей, а також комітет арбітрів міста Києва та збірна команда арбітрів-жінок, яка взяла участь у змаганнях лише вдруге за всю історію турніру.

У першому етапі за допомогою «сліпого» жеребу всі колективи арбітрів було розподілено на чотири відбіркових групи:

«А» – Київська, Дніпропетровська та Чернігівська області;

«Б» – місто Київ, Запорізька, Полтавсько-Кіровоградська, Херсонська області;

«В» – Одеська, Житомирсько-Вінницька, Івано-Франківсько-Хмельницька області;

«Г» – Львівська, Закарпатська, Харківська області та жіноча команда арбітрів.

Команди міста Києва, Житомирсько-Вінницької та Львівської областей стали найсильнішими у своїх квартетах, а збірна Київської області, минулорічний фіналіст змагань, зуміла пробитися до вирішальних матчів лише завдяки посмішці фортуни, вигравши дві серії післятматчевих пенальті. Ось тільки у півфіналі вдача від колективу арбітрів з Київської області відвернулася, команда зі столиці була значно переконливішою за суперників та здобула перемогу з рахунком 2:0. Другий півфінал порадував чималу кількість вболівальників, що зібралися поспостерігати за турнірними баталіями, 11-ма голами – 8:3 на користь об’єднаної Житомирсько-Вінницької команди!

У грі за третє місце представники Львівщини тривалий час вели у рахунку, але наприкінці матчу дозволили команді Київської області відновити паритет. Післяматчева лотерея виявилася більш вдалою для команди Львівської області (1:1, 2:0, пен). У фіналі перетнулися шляхи минулорічного чемпіона – команди міста Києва – та збірної Житомирсько-Вінницької областей, бронзових призерів тодішніх змагань. Жага до перемоги та краща майстерність колективу зі столиці принесла довгоочікувану перемогу арбітрам із Києва – 2:1.

received_1621416637927409

За підсумками турніру гравці та представники команд-учасниць були нагороджені почесними призами у наступних номінаціях:

–   кращий воротар – Олександр Шандор (Львівська обл.);

–   кращий захисник – Микола Балакін (Київська обл.);

–   кращий нападник – Віктор Нижник (Житомирсько-Вінницька обл.);

–   кращий бомбардир – Андрій Кутаков – 7 голів (Житомирсько-Вінницька обл.);

–   кращий гравець – Віктор Арановський (м. Київ);

–   кращий тренер – Олександр Москаленко (м. Київ);

Джерело: ФФУ