Команди Житомирщини пробилися до суперфіналів Всеукраїнських змагань!

superfinal_vseukrayinskogo_turniru_z_futzalu__5__1050_788_4_w

Наприкінці минулого тижня в  селищі  Немішаєве Київської області відбулися зональні міжобласні змагання з футзалу Першості Фізкультурно-спортивного товариства «Колос» у двох вікових категоріях. За результатами змагань обидва представники від нашої області пробилися до вирішального етапу.

У віковій групі 2003-2004 років народження Житомирщину представляла збірна команда Хорошівської та Іршанської ДЮСШ (тренер – Олег Черниш), оскільки на змаганнях обласного рівня представники Хорошівського району зайняли І та ІІІ місця відповідно.

Спочатку на шляху наших земляків опинилися юні футзалісти Вінницької області. Матч був напруженим до останньої хвилини, але хорошівці змогли втримати власну перевагу – 3:2. А вже в фінальному матчі зони вони на куражі просто не залишили шансів суперникам із Київщини (загальна перемога – 6:2).

«Було складно. Проте хлопці на очах здобувають досвід та впевненість, – ділиться враженнями тренер Хорошівської ДЮСШ Олег Черниш. – Адже в обласному фіналі наша команда лише на останній хвилині змогла забити два голи та зрівняти рахунок з Радомишлем. А в серії післяматчевих пенальті ми вирвали перемогу лише після дев’яти ударів. Тому зараз все було відносно спокійніше».

Переможний склад команди Хорошівського району:

Гриневич Денис

Майтак Максим

Панченко Денис

Олішевський Олександр

Краснощок Ігор

Батюк Дмитро

Цирибко Микола

Попроцький Дмитро

Єгоров Юрій

Водночас серед юнаків 2005-2006 років народження від Житомирської області на зональному етапі Всеукраїнського турніру виступала Баранівська ДЮСШ (тренери – Володимир Присяжнюк та Валентин Весельський). У першій грі наші земляки, ведучи в рахунку, на жаль, не змогли втримати перевагу і поступилася з рахунком 3:6 команді Вінницької області. Проте в цій віковій категорії ще був шанс вийти до суперфіналу з другого місця. Цим баранівці й скористалися: у грі з командою Київської області вони з перших хвилин взялись до справи і впевнено переграли господарів з рахунком 6:2.

Таким чином, обидві команди з Житомирської області візьмуть участь у фінальних змаганнях Всеукраїнської першості з футзалу, організацією якої опікується Фізкультурно-спортивне товариство «Колос». Проведення даного спортивного заходу попередньо планується на середину травня.

Сергій Сіваченко