Кубок Козацької слави на Житомирщині!

DSC_0242

У неділю, 15 жовтня, в селі Кодня Житомирського району відбувся розіграш Кубку Козацької слави з футболу, приурочений Дню Українського козацтва та Дню захисника України. Участь у турнірі взяли чотири футбольні команди із Житомирського району: ФК Кодня (с. Кодня), ФК «Форестер» (с. Іванівка), ФК «Лісник» (с. Березівка) та ФК «Олімпік» (с. Зарічани/Слобода-Селець/Піски). 

Організатором турніру стала Коднянська сільська рада на чолі з головою Наталією Бовсунівською, місцева футбольна команда «Кодня» та Житомирська районна федерація футболу.

Як сказав під час урочистого відкриття заходу представник ФК «Кодня» Олег Антонюк: «Село Кодня не випадково було обрано для проведення змагань, адже воно відоме своєю багатою історією, зокрема й тим, що це козацький край, край “Коліївщини”, тут відбувалися дуже відомі історичні баталії».

«Я щиро рада вітати сьогодні гостей в нашому селі Кодня. Приємно бачити, що так багато чоловіків гратимуть цього дня у футбол і боротимуться за Кубок, присвячений Дню козацтва та Дню захисника України. Вітаю усіх з цими чудовими святами і зичу, звісно ж, здоров’я, благополуччя вашим родинам і миру, щоб ми не боялася і не думали про те, що завтра комусь із наших рідних, близьких, друзів потрібно буде йти захищати Вітчизну, ризикуючи власним здоров’ям та життям! Бажаю спортсменам гарної гри і отримати від неї задоволення! Сподіваюся, що вам сподобається в нашому історичному селі і ви й надалі будете з радістю приїжджати на нашу землю!», — зазначила у вітальному слові Наталія Бовсунівська.

«Напередодні ми всі з Вами святкували дуже великі і значимі для нашого народу свята: свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День захисника України. Усі ми зібралися тут сьогодні як товариші, як друзі, щоб започаткувати турнір, який назвали “Кубок Козацької Слави”. Хотілося б гідно його провести, аби вже наступного року знову зустрітися і традиційно в цей день грати та відпочивати, вшановуючи пам’ять наших славних козаків. Я зичу усім миру, злагоди, добра, усього найкращого! Нехай у змаганнях переможе дійсно найсильніший, найкращий, найдостойніший! З оптимізмом дивлюся у майбутнє і маю надію, що ми знову тут зустрінемося за рік», — наголосив Володимир Решотка, голова Житомирської районної федерації футболу під час відкриття турніру.