На Житомирщині пройшов Міжнародний кубок з футболу пам’яті Миколи Ващука

P70507-171203

У неділю, 7 травня,  на центральному стадіоні м. Овруч пройшов Міжнародний кубок з футболу серед ветеранів (40+) пам’яті Героя України Миколи Ващука. За звання кращих позмагалися дві команди з Житомирщини – «Полісся» (Житомир), «Вручий» (Овруч), а також київський клуб «UFAM-БІЛОГОРОД» та команда з м. Єльськ Республіки Білорусь.

У фіналі турніру зустрілися житомиряни та білоруси. Перший тайм завершився із рахунком 0:0. Нічийний результат тримався весь другий тайм і більшість готувалась до серії післяматчевих, однак фортуна була на боці білорусів, які зуміли на останніх хвилинах забити та здобути мінімальну перемогу й головний трофей змагань.

На урочистому нагородженні перший заступник голови Житомирської обласної федерації футболу Віктор Радушинський подякував організаторам турніру та вручив подяки за вагомий внесок у розвиток футболу на Житомирщині ветеранам м. Овруч, а командам-учасницям змагань подарував футбольні м’ячі.