Новини з районів: 9 квітня стартує Шкільна Футбольна Ліга Житомирського району

озерне63

У середу, 3 квітня, у малій залі засідань Житомирської районної ради  відбулися збори представників команд, які будуть брати участь у Шкільній Футбольній Лізі Житомирського району «Весна-2019».

У роботі зборів взяли участь: голова Житомирської районної державної адміністрації Сергій Микитюк, заступник голови ЖРДА Микола Козарчук, т.в.о. начальника відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖРДА Микола Власюк, голова Житомирської районної федерації футболу Володимир Решотка, виконавчий директор ЖРФФ Ігор Козерацький, член Виконкому ЖРФФ Сергій Безсмертний і вчителі фізичного виховання загальноосвітніх навчальних закладів Житомирського району та прилеглих ОТГ.

Під час зборів було обговорено формат змагань, остаточно визначено кількість команд у вікових категоріях учасників і затверджено дату та місце відкриття змагань. Отже, стартує Шкільна Футбольна Ліга Житомирського району «Весна-2019» 9-го квітня в с. Садки на спортмайданчику «Юність». Офіційне відкриття змагань заплановане на 10:00.

Джерело: Прес-служа ЖРФФ