Новини з районів: фінішувала Шкільна Футбольна Ліга Житомирського району!

4-1-768x554

11 жовтня в с. Станишівка, на новому футбольному полі зі штучним покриттям відбулися фінальні матчі та  урочисте підбиття підсумків Шкільної Футбольної Ліги серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Житомирського району.

До змагань були залучені футбольні команди (хлопців і дівчат), які сформовані з учнів 5-11 класів (дві вікові категорії: 5-7 класи та 8-11 класи).

Участь у змаганнях взяли 28 команд з 16-ти шкіл району – це більше 300 учнів. Групу хлопців 5-7 класів представляли команди Тетерівки, Глибочиці, Новогуйвинського, Високої Печі, Садок, Кодні, Вересів, Озерного. Групу 8-11 класів представляли команди Озерного, Новогуйвинського, Кодні, Садок, Іванівки, Оліївки, Сінгурів, Денишів, Станишівки, Високої Печі, Кам’янки та Левкова. У групі дівчачих команд 5-7 та 8-11 класів грали команди з Березівки, Садок, Новогуйвинського й Озерного.

Привітати переможців та учасників змагань Шкільної Футбольної Ліги завітали: голова районної адміністрації Сергій Микитюк, голова Станишівської ОТГ Юрій Матвійчук, голова районної федерації футболу Володимир Решотка, заступник голови обласної федерації футболу Володимир Дорошенко, виконавчий директор ЖРФФ Ігор Козерацький, член виконкому ЖРФФ Руслан Ляшук.

Привітання учасників ШФЛ розпочав голова районної адміністрації Сергій Микитюк, який подякував організаторам та тренерам за проведення таких змагань, за підтримку та розвиток спортивного життя в районі. «Це ще один успішно реалізований спільний проект Житомирської райдержадміністрації та Житомирської районної федерації футболу. Подібний досвід є першим в Житомирській області та й в Україні вцілому. Тому хочу подякувати усім тим, хто дійсно переймається розвитком футболу та дарує нам гарні години, побажати всім вам не зупинятись на досягнутому, впевнено йти далі, великих перемоги та футбольного майбутнього!» — сказав Сергій Микитюк.

«Шкільна Футбольна Ліга – це історична подія всеукраїнського масштабу. Адже такі спортивні змагання були проведені вперше в Україні. В них взяли участь не тільки хлопці, а й дівчата — це можна сказати феномен, тому що гру, яку показали саме дівчата, ніхто не очікував. Ми і глядачі були в захваті!» – наголосив у своїй промові Володимир Решотка.

Усі поважні гості долучились до привітань та вручень нагород, побажавши юним футболістам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих матчів і перемог.

Сергій Микитюк разом з Володимиром Решоткою відзначили подяками за розвиток і популяризацію футболу в Житомирському районі вчителів фізичного виховання: Садківської ЗОШ І-ІІІ ст.Валентина Стужука, Озернянської гімназії Олександра Шепелявого та Новогуйвинської гімназіїСвітлану Сіроткіну.

Дипломами в номінаціях краща гравчиня та кращий гравець за версією голови Станишівської ОТГ Юрія Матвійчука отримали: Анастасія Суходольська (с. Березівка) у змаганнях серед дівчат та Максим Демянчук (с. Оліївка)- серед хлопців.

За участь у Шкільній Футбольній Лізі – 2018 заступник голови обласної федерації футболу Володимир Дорошенко усім командам-учасницям вручив футбольні професійні м’ячі.

Команди-переможиці за отриману першість у Шкільній Футбольній Лізі були нагороджені кубками, медалями і дипломами, а команди, що зайняли почесні друге та третє місця отримали медалі й дипломи.

Серед команд хлопців 5-7 класи: золото у команди з смт Новогуйвинське, срібло — с. Садки, бронза – с. Глибочиця. Кращим воротарем визнано Олександра Дзюбенка (смт Новогуйвинське), а кращим гравцем – Олександра Бурча (смт Озерне).

Серед команд хлопців 8-11 класів перемогу здобули футболісти з Озерного, другі- спортсмени з Левкова, треті- с. Висока Піч. Кращим воротарем став Артем Довгаль (Озерне), а кращим гравцем — Віталій Камишний також із Озерного.

Стосовно участі дівчат у ШФЛ. Команди дівчат 5-7 класи: золото – смт Озерне, срібло – с. Березівка, бронза – с. Садки. Кращим воротарем стала Вікторія Перепелиця (смт Озерне), кращим гравцем –Маргарита Фещенко (с. Садки).

У командах дівчат 8-11 класи перше місце належить с. Березівка, друге — смт Новогуйвинське, третє — с. Садки. Кращий воротар – Христина Щенявська (с. Березівка), кращий гравець — Валерія Чикаленко.\

Шкільна Футбольна Ліга стала дійсно успішною, масштабною і цікавою спортивною подією, яка швидко стала мегапопулярною серед молоді Житомирського району та була проведена на високому сучасному рівні. Наступна Шкільна Футбольна Ліга відбудеться весною 2019 року.

Житомирська районна федерація футболу