Новини з районів: ФК «Полісся» (Очеретянка) здобув Кубок «Золота Осінь-2018»

пулини

У неділю, 4 листопада, у Пулинах відбувся фінал Кубку району з футболу «Золота Осінь-2018» між ФК «Пулини» та ФК «Полісся» (Очеретянка).

Команди добре підготувались до матчу й намагались не ризикувати, а діяти на контратаках. У першому таймі «Полісся» заробило та реалізувало пенальті, проте у другій половині гри гравці Пулин змогли зрівняти рахунок – 1:1.

Основний час переможця не виявив, тому далі слідували два тайми по 15 хвилин. Обидва клуби намагалися забити переможний гол, але й в овертаймі не змогли розмочити ворота – на вболівальників очікувала серія післяматчевих пенальті. Фортуна під час пробиття 11-метрових  ударів була на боці ФК «Полісся» – 7:6.

Голова Пулинської районної федерації футболу Григорій Андрійчук та завідувач сектору освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Сергій Перегуда вручили дипломи й кубки фіналістам.