Новини з районів: стартував перший зимовий чемпіонат Попільнянського району з міні-футболу!

25734349_559946651019136_8292808181536983870_o

У суботу, 23 грудня, розпочався перший зимовий чемпіонат Попільнянського району з міні-футболу.

На відкритті до учасників змагань із вступним словом звернувся голова Попільнянської районної федерації футболу, який ознайомив футболістів з системою та умовами проведення змагань, а також побажав командам успіхів і перемог, закликав усіх змагатися коректно й з повагою відноситись один до одного. Також з привітальним словом виступив голова Квітневої ОТГ Анатолій Олійник, який, крім всіляких побажань, встановив грошові винагороди призерам: три тисячі гривень – переможцю, дві тисячі гривень команді, яка здобуде срібні нагороди і тисячу гривень команді, яка фінішуватиме третьою.

Першим випробувати зимовий майданчик, зіграти перший матч чемпіонату випало господарям, футболістам Квітневого та Андрушок. Господарі з перших хвилин активно діяли в нападі, створюючи гольові моменти. Андрушки, які попутно грають в Ружинському чемпіонаті і є досить зіграною командою, грали технічно, різноманітно і теж створювали небезпеку біля воріт господарів. Моменти виникали в обох команд, але футболісти Квітневого були більш влучними – 4:1. Андрушки «проснулися» в другому таймі за рахунку 5:1 і змогли скоротити рахунок до мінімуму, але надалі, граючи на контратаках, місцеві двічі «зловили» гостей і перемогли з рахунком 7:4.

В другому матчі зустрілися футболісти Кам’янки й Макарівки – цей матч став показовим в плані тактики та грамотного ведення гри. Обидва клуби радували вболівальників віртуозними фінтами, швидкими атаками. Але макарівські футболісти виглядали більш зіграними і заслужено перемогли – 9:3.

Третій матч між попільнянськими ветеранами і романівськими футболістами проходив у рівній боротьбі, але ветерани, які цей турнір розглядають як етап підготовки до чемпіонату області, часто припускалися помилок в захисті, а в нападі не використовували реальні нагоди забити. Маючи довгу лаву запасних, ветерани перевіряли усіх футболістів і часто робили заміни, що не додавало команді зіграності. Романівські ж футболісти, продемонструвавши шалений заряд на гру та неймовірну самовіддачу, змогли в кінці «дотиснути» ветеранів та здобути першу перемогу з рахунком – 8:6.

Ще один матч не відбувся, адже команда Єрчик не змогла зібратися на гру і команда Попільні здобула технічну перемогу 3:0.

Ігор Мурга