Новини з районів: у Чуднові відбувся Кубок пам’яті Ю. Сороки

кубСо19 266

18 травня на стадіоні «Тетерів» міста Чуднів відбувся традиційний турнір Кубок пам’яті Юрія Сороки.

Серед учасників турніру команди: «Старт» (Житомир), «СБУ» (Житомир), «Тетерів» (Чуднів), «Аміко» (Андрушівка), «Лан» (Бабушки), «Зірка» (Дриглів), «Хмелевик» (Карпівці). Переможців визначали у двох вікових категоріях: 40+ і до 40 років.

У категорії 40+, де було три учасники, переможець визначився в заключному поєдинку між командами «Лан» і «Зірка». Рахунок в матчі відкрили Бабушки, але досить швидко Дриглів відновив рівновагу. До кінця першого тайму «Зірці» вдалося ще двічі розписатися в воротах супротивника і на перерву команди пішли за рахунку 1:3 на користь номінальних гостей, дриглівчан. На початку другого тайму «Лан» скорочує відставання у рахунку, але дотиснути суперника не вдалося, натомість, заключну крапку в матчі поставила «Зірка» – 4:2.

Не було прохідних поєдинків у «дорослих». У кожному матчі боротьба тривала з першої до останньої хвилини. Так, з рахунком 1:1 завершилася перша гра між командами «Тетерів» (Чуднів) і житомирським «Стартом». Лише наприкінці гри команда «СБУ» дотиснула «Аміко» – 2:1. Розчаровані андрушівці напропускалися від «Старту» – 2:6, хоч тут результат точно не по грі. А коли чуднівчани у впертій боротьбі поступилися 1:3 «СБУ», стало зрозуміло, що за перше місце посперечаються команди «СБУ» і «Старт».

Лише за дві хвилини до завершення поєдинку «Старт» зумів забити переможний м’яч. Не менш напруженою була гра за третє місце між командами «Аміко» і «Тетерів». Тут лише перемога потрібна була гостям з Андрушівки, але гра складалася на користь чуднівчан, які на початку першого тайму вигравали 3:0. І, мабуть, надто розслабилися, чим і скористалися суперники, зумівши за хвилину до закінчення матчу зрівняти рахунок – 3:3. Отож, третє місце у ветеранів Чуднова.