Новини з районів: у Краснопільській ОТГ відбувся Кубок ім. І. Задорожнього

кубок задорожнього

25 квітня у Краснопільській ОТГ відбувся футбольний турнір ім. І. Задорожнього – воїна АТО, уродженця с. Безпечна.

Участь у турнірі взяли команди закладів громади загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів: Носівки, Молочки, Стетківці, Краснопіль, а також команди Іванопільського ліцею та Трощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Перед початком гри з вітальним словом виступили сільський голова Краснопільської ОТГ Іван Патей, вчитель фізичної культури Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Віктор Палій, які побажали командам гарної гри й перемоги. Слід зазначити, що даний футбольний турнір проводився під егідою Житомирської обласної федерації з футболу. До організації й проведення спортивного свята долучилися виходець із с. Безпечна, воїн АТО, волонтер Володимир Фаренюк і приватний підприємець Ігор Любарський. На турнір було запрошено і маму загиблого воїна.

У матчі за третє місце взяли участь команди Трощанської та Носівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 0:3. У фіналі зіграли команди Краснопільської та Стетковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. З рахунком 5:2 перемогу святкували гравці Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, до складу якої входили: Богдан Борейко, Дмитро Олексунь, Олександр Бондар, Богдан Ющук, Вадим Шеремет, Вадим Пронь, Роман Білошицький, Денис Бурдельний, Андрій Поліщук, Сергій Нестеров, Максим Вихованець, Василь Коваль, Олег Бурківський,  тренер – Віктор Палій. Голи  у вирішальному поєдинку забивали: Максим Вихованець і Василь Коваль –  по два м’ячі, один гол на рахунку Сергія естеров, якого, до речі, і визнала найкращим гравцем турніру.

Директор Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сергій Шулима та Володимир Фаренюк нагородили призерів кубками, медалями, дипломами від Житомирської обласної федерації футболу й грошовими нагородами від сільського голови Краснопільської громади. Всі учасники турніру отримали грамоти й м’ячі в подарунок.

Леся Шуберт