Новини з районів: у Водотиї відбувся турнір серед шкільних команд

брусилів

3 жовтня у Водотиї Брусилівського району відбувся турнір з міні-футболу серед шкільних команд, присвячений пам’яті Дмитра Зятківського.

На футбольні баталії прибули 4 команди:
1. Морозівська ЗОШ
2. Брусилівська Гімназія
3. Брусилівська ЗОШ №1
4. Водотиївський НВК

За жеребом вже в першій грі Брусилівській ЗОШ №1 довелося зустрітися з Брусилівською гімназією – 1:4. У другому півфіналі Морозівка грала з Водотиями. Матч пройшов без забитих, тому сильнішого визначала серія пенальті – влучнішими стали гравці Морозівської ЗОШ.

У матчі за 3-тє місце Брусилівська ЗОШ № 1 протистояла господарям турніру Водотиям. Основний час завершився з рахунком 1:1, а в черговій серії 11-метрових ударів перемогли гравці Водотиї.

Фінальна гра була насичена боротьбою й гольовими нагодами, але справжній трилер розгорівся в кінці матчу. Гравці Морозівської ЗОШ за три хвилини до завершення поєдинку вийшли вперед, проте гімназисти, зрівнявши рахунок на останній хвилині, перевели матч у серію пенальті. Завдяки блискучій грі воротаря гімназії Георгія Павловського, а також влучним ударам його товаришів по команді перемогу і кубок здобула Брусилівська гімназія.