Новини з районів: у Житомирському районі фінішував футбольний сезон 2018

танкист161

У Житомирському районі 4 листопада завершився футбольний сезон 2018 року: визначились чемпіони та призери у Вищій та Першій лігах Чемпіонату, визначено володарів Суперкубку і Кубку Житомирського району. Також серед футбольних досягнень у Житомирському районі – проведення Шкільної Футбольної Ліги серед школярів загальноосвітніх закладів та перемога збірної Житомирського району – ФК «Сокіл» –  у РОС-Першості Житомирської області з футболу.

Урочисте закриття футбольного сезону відбулося у Глибочиці на стадіоні імені Міщенка. На запрошення Житомирської районної федерації футболу з’їхалися представники команд, футбольні арбітри, сільські голови, депутати обласної і районної ради і звичайно ж, численні вболівальники.

Привітав із закриттям футбольного сезону в районі голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк:

«Доволі кропітку роботу за цей сезон провела Житомирська районна федерація футболу. Варто відзначити “запуск” Шкілької футбольної Ліги в районі, адже це історична подія для всієї області. Вітаю усіх присутніх із закриттям сезону, в наступному році бажаю ще більших досягнень районній федерації футболу».

Під час офіційної частини голова Житомирської районної державної адміністрації Сергій Микитюк вручив Подяки від ЖРДА «За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу розвитку фізичної культури і спорту, дитячого і аматорського футболу в Житомирському районі» голові ЖРФФ Володимиру Решотці та виконавчому директору ЖРФФ Ігорю Козерацькому.

Кращим гравцем Чемпіонату району та кращим бомбардиром став Артем Бедрачук, а кращий голкіпер – Дмитро Собецький .

Кращі гравці Чемпіонату Житомирського району з футболу 2018 року за рішенням Генерального партнера ЖРФФ, депутата Житомирської облради Ігоря Ходака – Олександр Свєста, Сергій Слюсар, Андрій Островський.

Призери Вищої ліги Чемпіонату Житомирського району:

І місце – «Танкіст» (Новогуйвинське).

ІІ місце – «Лука-Агро»» (Лука).

ІІІ місце – «Дангард» ( Тетерівка).

Після нагородження кращих районних команд, були нагороджені подяками та пам’ятними статуетками кращі футбольні арбітри Житомирського району – Ігор Іванцов, Юрій Горащук і Андрій Римчук.

За матеріалами www.zhrff.org.ua