Огляд фінального матчу розіграшу Кубку Житомирської області з футболу між ФК «Звягель» та ФК «Полісся»

зягель

Футбольний клуб «Звягель» із Новограда-Волинського у напруженому матч виборов титул володаря Кубку Житомирської області з футболу. У фінальному поєдинку «звягельчани» протистояли ФК «Полісся» із селища Городниця.

Зі стартових секунд матчу стало зрозуміло, що гості будуватимуть свою гру від оборони. «Полісся» компактно розташувалось на своїй половині поля і вдало стримувало натиск команди із Новограда-Волинського, які до слова вже втретє поспіль грають у фінальних матчах за головний трофей турніру. Усю першу половину зустрічі «Полісся» провело в обороні лише зрідка організовуючи контратаки. Втім, саме ставка Миколи Подраного та його підопічних на контратакувальні дії та стандартні положення і зіграла на 40-й хвилині зустрічі.

Під час розіграшу кутового захисник ФК «Полісся» Максим Костюченко приєднався до атаки і виявився найспритнішим в штрафному майданчику суперника і відкрив рахунок у зустрічі.

Після забитого м’яча підопічні Миколи Подраного продовжили гру так, ніби нічого особливого не сталось – вони і далі злагоджено грали в обороні і максимально сконцентровано протистояли атакам «Звягеля», який відчував подвійну відповідальність, оскільки грав на рідному для себе стадіоні «Авангард».

Повернути інтригу в матч команді Руслана Скидана вдалось аж на 77 хвилині зустрічі. У воротах «Полісся» після розіграшу кутового відзначився захисник «Звягеля» Олександр Максимчук.

За 90 хвилин основного часу переможець матчу так і не визначився і гра перейшла в овертайм. Фінальну крапку в зустрічі поставив капітан «звягельчан» Сергій Слюсар, який цілком може претендувати на звання гравця матчу. Після подачі зі штрафного 9 номер команди з Новограда-Волинського м’яко відправив м’яч в дальній кут воріт. Впродовж другого екстра-тайму підопічні Миколи Подраного так і не змогли відновити статус-кво.

Фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував перемогу «Звягеля» 2:1 і втретє змагаючись за Кубок Житомирської області з футболу ФК «Звягель» нарешті заволодів трофеєм.

«В першу чергу хочу привітати місто Новоград-Волинський, всю нашу сім’ю «Звягеля» з перемогою в кубку. Так само хочу сказати слова подяки команді Городниця. Дуже хороша і добротна команда. Вона пройшла шлях до фіналу обігравши серйозних суперників. Нам з ними теж було несолодко. Хочу подякувати своїй команді. Коли команда програє по грі 1: 0, але потім знаходить в собі сили вирвати перемогу це дорогого коштує», – каже головний тренер ФК «Звягель» Руслан Скидан.

«Хочу подякувати тим людям, які сьогодні щиро за нас вболівали. Чесно кажучи, нарешті третій фінал для нас став успішним. Третій. Слава Богу. Я думаю, що ми вже заслужили виграти кубок, ми достойні. Ми присвячуємо цю перемогу пам’яті Віктора Бондарчука (голову правління ФК «Звягель», – ред.), людини, яка створювала цей клуб, яка жила і переживала за клуб світла пам’ять таким людям», – каже капітан ФК «Звягель» Сергій Слюсар.

«Приємно, що фінальний матч видався справжньою битвою і команди продемонстрували хороший, цікавий, видовищний футбол. Для нашої федерації фінальний матч кубку – це такий зразковий момент, відповідальний, де ми показуємо свою організацію, тому що дійсно в один матч вкладається все. Сьогодні все відбулось на високому рівні. Я дякую і колективу, і всім командам, учасникам. Ми хочемо започаткувати таку традицію, щоб переможці наших фінальних матчів і чемпіон брали участь в наступному році в чемпіонаті серед аматорів. Хоча би в кубку. Тоді ми будемо давати нашим командам поштовх до ще більшого розвитку», – вважає голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк.