Олег Собуцький: «Візити на Житомирщину особливі!»

збірна47

У неділю, 30 вересня, у  рамках святкувння Дня міста Овруч та в підтримку українських воїнів у зоні АТО відбувся матч між збірною ветеранів Овруччини та Національною збірною серед ветеранів.

Кожен матч Національної збірної України серед ветеранів на Житомирщину перетворюється в справжнє свято! Тисячі вболівальників на трибунах вітають своїх кумирів, на полі точиться запекла боротьба. Організатор та ідейний натхненник «зіркової» футбольної збірної, віце-президент ФФУ та президент АВФУ Олег Собуцький залюбки приймає запрошення на  проведення ігор у нашому краї.

– Житомирщина має чудові футбольні традиції, тут проводяться обласні та районні чемпіонати, дитячі турніри, у другій лізі вдало грає головна команда області «Полісся». Тішить, що з кожним роком стає більше якісних стадіонів, зводяться футбольні поля. На належному рівні чемпіонат області серед ветеранів, в цьому році в ньому дві групи, загалом змагаються 15 команд. Збірна Житомирщини взяла участь у всеукраїнському чемпіонаті 45+, фінальна частина якого нещодавно відбулась у Вишневому, зараз готується до старту в Кубку України 40+. Маю віддати належне керівнику федерації футболу Житомирщини Руслану Павлюку. Молода, енергійна людина, дуже активно просуває проекти в аматорському та дитячому футболі, за короткий час поставила роботу федерації на дійсно професійний рівень. Відзначу й ветеранський напрямок, який очолює Віктор Радушинський.

– Щодо ігор збірної ветеранів, чим особисто Вам запам’яталися візити до нашої області?

– Вщерть заповненими трибунами та щирою любов’ю вболівальників до футболу. Кажу це не для красного слова, бо ми разом із збірною відвідали вже всі області країни, провели більше ста матчів і маю з чим порівнювати. Осінню минулого року грали у Новоград-Волинському, цього червня в Радомишлі, зараз завітали до Овруча. Нас тут чекають, вболівальники з годину після гри не відпускають футболістів, фотографуються та беруть автографи. Власне, заради цього ми і вирушаємо кожного тижня до нових міст та селищ, несемо вболівальникам гарний настрій, і одночасно всюди наголошуємо, що в Україні зараз йде війна, нашим військовим на сході потрібна підтримка та увага. Це головна мета турне збірної, яке триває вже майже три роки.

– Коли наступного разу можна буде побачити наших улюблених гравців минулих років на Житомирщині?

– Запрошуйте, ми завжди готові приїхати до вас!