Перші успіхи юних футзалісток Житомирщини!

20171130_143406[1]

29-30 листопада в м. Костопіль Рівненської області проходила першість Рівненського Міжрегіонального Центру розвитку дівочого футзалу «Майбутні чемпіонки» серед дівчат 2006-2007 р. н.

У змаганнях взяли участь команди Житомирської, Волинської, Львівської та Рівненської областей. Житомирську область представляли вихованки відділення футзалу КДЮСШ «Колос» тренера-викладача Юлії Литвинчук.

Житомирська КДЮСШ виборола третє місце, а гравець нашої команди Олександра Голяченко увійшла до складу збірної Рівненського Міжрегіонального Центру розвитку дівочого футзалу, і вже 7 грудня в Києві у спортивній залі Національного університету фізичного виховання і спорту України під егідою Федерації Футболу України та Всеукраїнської Асоціації жіночого футболу гратиме у Всеукраїнському фестивалі «Майбутні чемпіонки»!

Чемпіонські звання також будуть виборювати Миколаївський МРЦ, Тернопільський МРЦ, Харківський МРЦ, Чернігівський МРЦ і Черкаський МРЦ.

Мета турніру – підвищення уваги до проведення фіналу жіночої Ліги Чемпіонів, який відбудеться 24 травня 2018 року у Києві.