Проект «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів»

20180612_1730598

Асоціація аматорського футболу України пропонує взяти участь у відборі серед аматорських футбольних клубів за проектом «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів».

Даний відбір впроваджується за фінансової підтримки уряду Німеччини через федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Безпосередню реалізацію проекту здійснює Асоціація аматорського футболу України в партнерстві з Федерацією футболу України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Мета відбору: матеріально-технічна підтримка аматорських клубів та популяризація аматорського футболу в Україні (на територіях, які контролюються Урядом України).

Переможцями відбору можуть стати 11 аматорських футбольних клубів (в тому числі дитячо-юнацькі спортивні заклади) з будь-яких регіонів України, які мають відповідати таким вимогам щодо участі:

– аматорський футбольний клуб розташований у громаді з чисельністю населення не більше 20 000 осіб;

– аматорський футбольний клуб офіційно зареєстрований мінімум 3 роки тому;

– у структурі аматорського футбольного клубу займаються дитячо-юнацькі групи.

Кожен з 11 клубів має можливість отримати фінансову підтримку на реалізацію заявленого проекту в сумі, еквівалентній до 11 000 євро за курсом Національного банку України. Зверніть увагу, що частина цієї суми, еквівалентна до 1000 євро, буде надана в якості матеріальної допомоги у вигляді базового набору екіпіровки та спортивного інвентарю.

Окрім зазначеної підтримки, до загального бюджету заявленого проекту рекомендується також включити планову суму коштів, що будуть додатково залучені в межах проекту від громади, місцевої влади, власних ресурсів. Заявлений проект має бути реалізований клубом до 31 травня 2019 року.

Для участі у відборі необхідно заповнити заявку за формою, що викладена нижче, та подати її у письмовому вигляді. Заявка має бути підписана керівником аматорського футбольного клубу (дитячо-юнацького спортивного закладу), за наявності посвідчена печаткою, запечатана у конверті та направлена рекомендованим листом з доставкою або доставлена самостійно до 29 грудня 2018 року до 14:00 на адресу Асоціації аматорського 2 футболу України: 01133, а/с 55, м. Київ, провул. Лабораторний, 7-А, к. 214, Будинок футболу, Асоціація аматорського футболу України.

Скачать (PDF, 281KB)

Фото: www.aafu.org.ua