ФІНАЛ
ФК «Бердичів» – «Мал» (Коростень) – 1:1 (по пен. 2:4)
29 липня 2023 р. Житомир, «Спартак Арена».
Арбітр – Тарас Білокриницький.
Голи: Олег Ставничий (6) – Денис Курилець (12).
Попередження: Олександр Грибінник (25), Денис Павловський (45+3) – Ігор Яцковець (25), Максим Лавренюк (25), Андрій Шевчук (45), Дмитро Рожко (66), Сергій Школьний (66).
Вилучення: немає – Сергій Школьний (67).
1/2 фіналу (матчі-відповіді)
28 червня
«Пак-Трейд» – ФК «Бердичів» – 1:0
«Уборть» – «Мал» – 1:1
1/2 фіналу (перші матчі)
21 червня
ФК «Бердичів» – «Пак-Трейд» – 4:1
«Мал» – «Уборть» – 5:1
1/4 фіналу (матчі-відповіді)
«Тетерів» – ФК «Бердичів» – 0:2
ФК «Звягель» – «Пак-Трейд» – 0:2
«Мал» – «VIVAD» – 2:0
«Агро-Нива» – «Уборть» – 0:0 (3:4 по пен.)
1/4 фіналу (перші матчі)
31 травня
ФК «Бердичів» – «Тетерів» – 1:0
«Пак-Трейд» – ФК «Звягель» – 2:1
«VIVAD» – «Мал» – 1:1
«Уборть» – «Агро-Нива» – 2:2
Попередній етап, матчі-відповіді
06 травня
Пара № 1 «Мал» – «Технофон» – 4:0
Арбітр – І. Охрімчук.
Голи: Ігор Яцковець (17), Андрій Шевчук (59), Денис Курилець (62, 69).
Пара № 2 ФК «Іршанськ» – «Уборть» – 0:6
Арбітр – В. Берестов.
Голи: Іван Виговський (33), Ігор Іванов (60), Дмитро Чайківський (70), Юрій Євтушок (75, 87), Євгеній Левченко (77).
Попередження: Євгеній Васянович (64) – Дмитро Чайківський (18).
Пара № 3 «Вручий» – «Тетерів» – 1:2
Арбітр – Віталій Тарасюк.
Голи: Владислав Кузьменко (78) – Олександр Маліновський (28), Денис Ковбасюк (59).
Попередження: Юрій Шваб (29), Владислав Кузьменко (72) – Андрій Галанзовський (70).
Пара № 4 «Пак-Трейд» – «Гладковичі» – 2:1
Арбітр – В. Дорошенко.
Голи: Євгеній Бодня (67, пен.), Ярослав Довбиш (86) – Дмитро Барановський (44).
Попередження: Микола Яндюк (51) – Володимир Могилевиць (88).
Пара № 5 «Агро-Нива» – «Одіссей» – 2:2
Арбітр – А. Зичков.
Голи: Іван Гриб (5), Дмитро Петренко (45) – Іван Тимофеєєв (73, 85).
Попередження: Даніїл Бондар (86) – І. Тимофеєєв (48), М. Ящук (60), В. Ігнатюк (87).
Попередній етап, перші матчі
29 квітня
Пара № 1 «Технофон» – «Мал» – 0:5
Голи: Ігор Черепанський (27, пен.), Андрій Єфремов (44), Денис Курілець (63, 72), Ігор Яцковець (74).
Попередження: Андрій Єфімець (66) – немає.
Пара № 2 «Уборть» – ФК «Іршанськ» – 7:0
Голи: Ігор Іванов (7), Ярослав Сорока (12, 47), Павло Гриневич (72, 89), Олег Бондарець (84, 85).
Попередження: немає – Олександр Василенко (51).
Пара № 3 «Тетерів» – «Вручий» – 4:1
Голи: Артем Войцеховський (35, пен., 39), Ігор Козерук (60), Олег Мардак (70) – Владислав Кузьменко (69).
Попередження: немає – Вадим Коркушко (34), Сергій Сафонов (80).
Вилучення: немає – Вадим Коркушко (80).
Пара № 4 «Гладковичі» – «Пак-Трейд» – 0:0
Попередження: Михайло Зубрійчук (40), Микола Моргун (56), Іван Невмержицький (60) – Едуард Скалацький (42), Дмитро Яцина (56).
Пара № 5 «Одіссей» – «Агро-Нива» – 0:3
Голи: Олександр Яліков (18), Олексій Остапович (56), Іван Гриб (76, пен.).
Попередження: Едуард Супрун (22), Вадим Семенюк (48), Артем Гороницький (58), Богдан Волков (64), Юрій Тимофеєв (90+3) – В’ячеслав Федоренко (19), Максим Лукінчук (71), Андрій Гриб (79).