Результати. U-12 та U-10. Сезон 2019/2020

Чемпіонат Житомирщини з футболу. U-12 та U-10

1 тур

27.09.2019

U-12 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ Овруч – 8:1

U-10 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ Овруч – 5:2

U-10 ДЮСШ Олевськ – ДЮСШ Лугини – 0:0

U-12 ДЮСШ Олевськ – ДЮСШ Лугини – 0:1

Ю-12 ДЮСШ Хорошів– «Мал-2» (Коростень) – 1:3

U-12 ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – ДЮСШ Нова Борова – 0:2

U-10 ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – ДЮСШ Нова Борова – 0:4

U-12 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ-2 Бердичів – 8:1

U-10 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ-2 Бердичів – 6:0

U-12 ДЮСШ Баранівка – «Фортуна» (Андрушівка) – 2:0

U-10 ДЮСШ Баранівка – «Фортуна» (Андрушівка) – 0:4

U-12 ДЮСШ Попільня – ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Житомирський р-н) – 1:4

U-12 ДЮСШ Радомишль – ФШ Брусилів – 5:1

U-12 ДЮСШ-АІК (Чуднів) – «Аслан» (Бердичів) – 3:1

2 тур

30.09.2019

U-10 «Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ Іршанськ – 2:7

U-12 ДЮСШ Лугини – ДЮСШ Хорошів – 5:10

U-12 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ Олевськ – 3:0

U-10 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ Олевськ – 3:0

U-12 «Фортуна» (Андрушівка) – ФК «Миропіль» – 5:0

U-12 ДЮСШ-2 Бердичів – ДЮСШ Баранівка – 1:5

U-10 ДЮСШ-2 Бердичів – ДЮСШ Баранівка – 2:2

U-12 ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – ДЮСШ Бердичів – 0:6

U-10 ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – ДЮСШ Бердичів – 2:5

U-12 «Аслан» (Бердичів) – ДЮСШ Коростишів – 8:3

U-12 ФШ Брусилів – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – 2:11

U-12 ДЮСШ Попільня – ДЮСШ Радомишль – 1:0

3 тур, 07.10

U-10 ДЮСШ Олевськ – ДЮСШ Овруч – 0:3

U-12 ДЮСШ Олевськ – ДЮСШ Овруч – 0:9

ДЮСШ Хорошів Ю-12 – «Мал» (Коростень) – 1:11

ДЮСШ Іршанськ Ю-10 – ДЮСШ Лугини – 3:2

U-10 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ Нова Борова – 5:0

U-12 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ Нова Борова – 6:1

U-10 ДЮСШ Баранівка – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – 1:4

U-12 ДЮСШ Баранівка – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – 4:0

ФК «Миропіль» Ю-12 – ДЮСШ-2 Бердичів – 1:2

ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Житомирський р-н) – 1:3

ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ Попільня – 2:1

ДЮСШ Коростишів – ФШ Брусилів – 7:2

4 тур, 11.10

U-10 ДЮСШ Овруч – «Мал-2» (Коростень) – 12:0

U-12 ДЮСШ Овруч – «Мал-2» (Коростень) – 1:1

«Мал» (Коростень) – ДЮСШ Іршанськ Ю-10 – 3:1

ДЮСШ Олевськ – ДЮСШ Хорошів Ю-12 – 1:2

U-10 ДЮСШ Нова Борова – «Фортуна» (Андрушівка) – 3:0

U-12 ДЮСШ Нова Борова – «Фортуна» (Андрушівка) – 1:1

ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – ФК «Миропіль» Ю-12 – 1:0

U-10 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ Баранівка – 11:0

U-12 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ Баранівка – 3:1

ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Житомирський р-н) – «Аслан» (Бердичів) – 9:0

ДЮСШ Попільня – ДЮСШ Коростишів – 6:0

ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – 1:6