Результати. U-12 та U-10

Чемпіонат Житомирської області U-12

І ГРУПА

1 тур

ДЮСШ (Овруч) – ДЮСШ (Олевськ) – 3:2

ДЮСШ (Лугини) – «Жерм» (Черняхів) – 3:1

«Мал-1» (Коростень) – «Мал-2» (Коростень) – перенесено

2 тур

«Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ (Олевськ) – 3:0

ДЮСШ (Іршанськ) – «Мал-1» (Коростень) – 0:0

ДЮСШ (Овруч) – ДЮСШ (Лугини) – 3:4

3 тур

ДЮСШ (Олевськ) – ДЮСШ (Лугини) –2:2

«Мал-1» (Коростень) – ДЮСШ (Овруч) – 2:1

«Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ (Іршанськ) – 1:1

4 тур

ДЮСШ (Олевськ) – «Жерм» (Черняхів) – перенесено

«Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ (Овруч) – 4:2

ДЮСШ (Лугини) – ДЮСШ (Іршанськ) – 2:1

5 тур

«Мал-1» (Коростень) – «Жерм» (Черняхів) – перенесено

ДЮСШ (Іршанськ) – Мал-2 (Коростень) – 0:2

ДЮСШ (Овруч) – «Жерм» (Черняхів) – 2:0

6 тур

«Жерм» (Черняхів) – «Мал-1» (Коростень) – 0:4

ДЮСШ (Іршанськ) – ДЮСШ (Овруч) – 0:2

«Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ (Лугини) – 6:2

7 тур

ДЮСШ (Лугини) – «Мал-1» (Коростень) – 1:3

ДЮСШ (Олевськ) – ДЮСШ (Іршанськ) – 1:0

«Жерм» (Черняхів) – «Мал-2» (Коростень) – 0:3

ІІ ГРУПА

1 тур

ДЮСШ (Ружин) – «Аслан» (Бердичів) – 1:2

ДЮСШ-1 (Бердичів) – ДЮСШ-2 (Бердичів) – 2:1

2 тур

ДЮСШ-1 (Бердичів) – ДЮСШ (Ружин) – 3:1

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – СК «Бердичів» – 0:1

3 тур

«Аслан» (Бердичів) – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 3:6

ДЮСШ-2 (Бердичів) – ДЮСШ (Ружин) – 1:4

4 тур

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ-1 (Бердичів) – 1:1

СК «Бердичів» – «Аслан» (Бердичів) – 1:3

5 тур

ДЮСШ-1 (Бердичів) – СК «Бердичів» – 3:0

ДЮСШ-2 (Бердичів) – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 5:3

6 тур

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ (Ружин) – 3:0

СК «Бердичів» – ДЮСШ-2 (Бердичів) – 1:1

ДЮСШ-1 (Бердичів) – «Аслан» (Бердичів) – 6:0

7 тур

ДЮСШ-2 (Бердичів) – «Аслан» (Бердичів) – 4:3

ДЮСШ (Ружин) – СК «Бердичів» – 0:0

ІІІ ГРУПА

1 тур

ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Новогуйвинське) – ДЮСШ (Хорошів) – 4:0

ДЮСШ (Попільня) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 0:15

2 тур

ДЮСШ (Хорошів) – ДЮСШ (Радомишль) – 1:2

ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Новогуйвинське) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 2:0

3 тур

ДЮСШ (Попільня) – ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Новогуйвинське) – 0:3

СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ (Радомишль) – 7:0

4 тур

ДЮСШ (Попільня) – ДЮСШ (Радомишль) – 1:1

ДЮСШ (Хорошів) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 0:12

5 тур

ДЮСШ (Хорошів) – ДЮСШ (Попільня) – 2:1

ДЮСШ (Радомишль) – ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Новогуйвинське) – 0:4

ІV ГРУПА

1 тур

ДЮСШ (Романів) – ДЮСШ (Чуднів) – 3:1

ДЮСШ (Баранівка) – ДЮКФП (Новоград-Волинський) – 2:2

2 тур

ДЮКФП (Новоград-Волинський) – ФК «Миропіль» – 2:1

ДЮСШ (Романів) – ДЮСШ (Баранівка) – 1:0

3 тур

ДЮСШ (Чуднів) – ДЮСШ (Баранівка) – 0:1

ФК «Миропіль» – ДЮСШ (Романів) – 4:1

4 тур

ДЮСШ (Чуднів) – ДЮКФП (Новоград-Волинський) – 0:1

ДЮСШ (Баранівка) – ФК «Миропіль» – 1:5

5 тур

ФК «Миропіль» – ДЮСШ (Чуднів) – 1:0

ДЮКФП (Новоград-Волинський) – ДЮСШ (Романів) – 3:0

Чемпіонат Житомирської області U-10

I ГРУПА

1 тур

ДЮСШ (Лугини) – «Жерм» (Черняхів) – 0:2

«Мал-1» (Коростень) – «Мал-2» (Коростень) – 5:1

2 тур

ДЮСШ (Іршанськ) – «Мал-1» (Коростень) – 0:3

ДЮСШ (Овруч) – ДЮСШ (Лугини) – 3:2

3 тур

«Мал-1» (Коростень) – ДЮСШ (Овруч) – 1:0

«Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ (Іршанськ) – 0:1

4 тур

«Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ (Овруч) – 0:3

ДЮСШ (Лугини) – ДЮСШ (Іршанськ) – 1:3

5 тур

ДЮСШ (Іршанськ) – «Мал-2» (Коростень) – 2:2

ДЮСШ (Овруч) – «Жерм» (Черняхів) – 6:0

6 тур

«Жерм» (Черняхів) – «Мал-1» (Коростень) – 0:3

ДЮСШ (Іршанськ) – ДЮСШ (Овруч) – 0:2

«Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ (Лугини) – 1:1

7 тур

ДЮСШ (Лугини) – «Мал-1» (Коростень) – 0:2

«Жерм» (Черняхів) – «Мал-2» (Коростень) –1:0

ІІ ГРУПА

1 тур

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – «Фортуна» (Андрушівка) – 8:0

ДЮСШ-1 (Бердичів) – ДЮСШ-2 (Бердичів) – 4:0

2 тур

«Фортуна» (Андрушівка) – ДЮСШ-2 (Бердичів) – 2:0

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – СК «Бердичів» – 11:0

3 тур

СК «Бердичів» – «Фортуна» (Андрушівка) – 1:0

«Аслан» (Бердичів) – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 0:4

4 тур

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ-1 (Бердичів) – 4:1

СК «Бердичів» – «Аслан» (Бердичів) – 4:0

5 тур

«Аслан» (Бердичів) – «Фортуна» (Андрушівка) -1:1

ДЮСШ-1 (Бердичів) – СК «Бердичів» – 2:2

ДЮСШ-2 (Бердичів) – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 1:11

6 тур

СК «Бердичів» – ДЮСШ-2 (Бердичів) – 0:0

ДЮСШ-1 (Бердичів) – «Аслан» (Бердичів) – 2:0

7 тур

«Фортуна» (Андрушівка) – ДЮСШ-1 (Бердичів) – 1:0

ДЮСШ-2 (Бердичів) – «Аслан» (Бердичів) – 1:0