Результати. U-12 та U-10. Сезон 2018/2019

Чемпіонат Житомирської області сезону 2018/2019р. ІІ коло

І група

8 тур

15.04.2019

U-12 ДЮСШ Олевськ – ДЮСШ Овруч –

U-10 «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Лугини –

U-12 «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Лугини –

U-10 «Мал-2» (Коростень) – «Мал-1» (Коростень) –

U-12 «Мал-2» (Коростень) – «Мал-1» (Коростень) –

ДЮСШ Іршанськ – пропускає тур

9 тур

18.04.2019

ДЮСШ Олевськ – «Мал-2» (Коростень) U-12

19.04.2019

«Мал-1» (Коростень) – ДЮСШ Іршанськ

ДЮСШ Лугини – ДЮСШ Овруч

«Жерм» (Черняхів) – пропускає тур

10 тур

22.04.2019

ДЮСШ Лугини – ДЮСШ Олевськ U-12

ДЮСШ Овруч – «Мал-1» (Коростень)

ДЮСШ Іршанськ – «Жерм» (Черняхів)

«Мал-2» (Коростень) – пропускає тур

11 тур

02.05.2019

ДЮСШ Овруч – «Мал-2» (Коростень)

03.05.2019

«Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Олевськ U-12

ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Лугини

«Мал-1» (Коростень) – пропускає тур

12 тур

09.05.2019

ДЮСШ Олевськ – «Мал-1» (Коростень) U-12

10.05.2019

«Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ Іршанськ

«Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Овруч

ДЮСШ Лугини – пропускає тур

13 тур

16.05.2019

ДЮСШ Лугини – «Мал-2» (Коростень)

17.05.2019

«Мал-1» (Коростень) – «Жерм» (Черняхів)

ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Іршанськ

ДЮСШ Олевськ U-12 – пропускає тур

14 тур

24.05.2019

«Мал-1» (Коростень) – ДЮСШ Лугини

ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Олевськ U-12

«Мал-2» (Коростень) – «Жерм» (Черняхів)

ДЮСШ Овруч – пропускає тур

Перенесені матчі І кола

«Мал-1» (Коростень) – Олевськ U-12 – 13.05.2019

«Мал-1» (Коростень) – «Мал-2» (Коростень) – 20.05.2019

 ІІ група

8 тур

15.04.2019

U-10 «Фортуна» (Андрушівка)  – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) –

U-12 «Аслан» (Бердичів) – ДЮСШ Ружин –

U-10 ДЮСШ Бердичів-2 – ДЮСШ Бердичів-1 –

U-12 ДЮСШ Бердичів-2 – ДЮСШ Бердичів-1 –

9 тур

19.04.2019

ДЮСШ Бердичів-2 – «Фортуна» (Андрушівка) U-10

ДЮСШ Ружин U-12 – ДЮСШ Бердичів-1

СК «Бердичів» – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир)

10 тур

22.04.2019

«Фортуна» (Андрушівка) U-10 – СК «Бердичів»

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – «Аслан» (Бердичів)

ДЮСШ Ружин U-12 – ДЮСШ Бердичів-2

11 тур

03.05.2019

ДЮСШ Ружин U-12 – «Фортуна» (Андрушівка)

ДЮСШ Бердичів-1 – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир)

«Аслан» (Бердичів) – СК «Бердичів»

12 тур

10.05.2019

«Фортуна» (Андрушівка) U-10 – «Аслан» (Бердичів)

СК «Бердичів» – ДЮСШ Бердичів-1

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ Бердичів-2

13 тур

17.05.2019

ДЮСШ Ружин U-12 – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир)

ДЮСШ Бердичів-2 – СК «Бердичів»

«Аслан» (Бердичів) – ДЮСШ Бердичів-1

14 тур

24.05.2019

ДЮСШ Бердичів-1 – «Фортуна» (Андрушівка) U-10

«Аслан» (Бердичів) – ДЮСШ Бердичів-2

СК «Бердичів» – ДЮСШ Ружин U-12

 ІІІ група

6 тур

15.04.2019

U-10 ДЮСШ Хорошів – «Танкіст» (Новогуйвинське) –

U-12 ДЮСШ Хорошів – «Танкіст» (Новогуйвинське) –

СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Попільня –

СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Попільня –

ДЮСШ Радомишль – пропускає тур

7 тур

19.04.2019

ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ Хорошів

СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – «Танкіст» (Новогуйвинське)

ДЮСШ Попільня – пропускає тур

8 тур

22.04.2019

ДЮСШ Хорошів – пропускає тур

«Танкіст» (Новогуйвинське) – ДЮСШ Попільня

ДЮСШ Радомишль –  СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир)

9 тур

03.05.2019

ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ Попільня

СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Хорошів

«Танкіст» (Новогуйвинське) – пропускає тур

10.05.2019 – резервний день

10 тур

17.05.2019

ДЮСШ Попільня – ДЮСШ Хорошів

«Танкіст» (Новогуйвинське) – ДЮСШ Радомишль

СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – пропускає тур

 ІV група

6 тур

15.04.2019

U-10 ДЮСШ Чуднів – ДЮСШ Романів

U-12 ДЮСШ Чуднів – ДЮСШ Романів

U-10 ДЮКФП Новоград-Волинський –  ДЮСШ Баранівка

U-12 ДЮКФП Новоград-Волинський –  ДЮСШ Баранівка

7 тур

19.04.2019

ФК «Миропіль» – ДЮКФП Новоград-Волинський

ДЮСШ Баранівка – ДЮСШ Романів

8 тур

22.04.2019

ДЮСШ Баранівка – ДЮСШ Чуднів

ДЮСШ Романів – ФК «Миропіль»

9 тур

03.05.2019

ДЮКФП Новоград-Волинський – ДЮСШ Чуднів

ФК Миропіль – ДЮСШ Баранівка

10.05.2019 – резервний день

10 тур

17.05.2019

ДЮСШ Чуднів – ФК «Миропіль»

ДЮСШ Романів – ДЮКФП Новоград-Волинський

Чемпіонат Житомирської області сезону 2018/2019р. І коло

І ГРУПА

1 тур

ДЮСШ (Овруч) – ДЮСШ (Олевськ) – 3:2

ДЮСШ (Лугини) – «Жерм» (Черняхів) – 3:1

«Мал-1» (Коростень) – «Мал-2» (Коростень) – перенесено

2 тур

«Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ (Олевськ) – 3:0

ДЮСШ (Іршанськ) – «Мал-1» (Коростень) – 0:0

ДЮСШ (Овруч) – ДЮСШ (Лугини) – 3:4

3 тур

ДЮСШ (Олевськ) – ДЮСШ (Лугини) –2:2

«Мал-1» (Коростень) – ДЮСШ (Овруч) – 2:1

«Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ (Іршанськ) – 1:1

4 тур

ДЮСШ (Олевськ) – «Жерм» (Черняхів) – перенесено

«Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ (Овруч) – 4:2

ДЮСШ (Лугини) – ДЮСШ (Іршанськ) – 2:1

5 тур

«Мал-1» (Коростень) – «Жерм» (Черняхів) – перенесено

ДЮСШ (Іршанськ) – Мал-2 (Коростень) – 0:2

ДЮСШ (Овруч) – «Жерм» (Черняхів) – 2:0

6 тур

«Жерм» (Черняхів) – «Мал-1» (Коростень) – 0:4

ДЮСШ (Іршанськ) – ДЮСШ (Овруч) – 0:2

«Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ (Лугини) – 6:2

7 тур

ДЮСШ (Лугини) – «Мал-1» (Коростень) – 1:3

ДЮСШ (Олевськ) – ДЮСШ (Іршанськ) – 1:0

«Жерм» (Черняхів) – «Мал-2» (Коростень) – 0:3

ІІ ГРУПА

1 тур

ДЮСШ (Ружин) – «Аслан» (Бердичів) – 1:2

ДЮСШ-1 (Бердичів) – ДЮСШ-2 (Бердичів) – 2:1

2 тур

ДЮСШ-1 (Бердичів) – ДЮСШ (Ружин) – 3:1

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – СК «Бердичів» – 0:1

3 тур

«Аслан» (Бердичів) – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 3:6

ДЮСШ-2 (Бердичів) – ДЮСШ (Ружин) – 1:4

4 тур

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ-1 (Бердичів) – 1:1

СК «Бердичів» – «Аслан» (Бердичів) – 1:3

5 тур

ДЮСШ-1 (Бердичів) – СК «Бердичів» – 3:0

ДЮСШ-2 (Бердичів) – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 5:3

6 тур

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ (Ружин) – 3:0

СК «Бердичів» – ДЮСШ-2 (Бердичів) – 1:1

ДЮСШ-1 (Бердичів) – «Аслан» (Бердичів) – 6:0

7 тур

ДЮСШ-2 (Бердичів) – «Аслан» (Бердичів) – 4:3

ДЮСШ (Ружин) – СК «Бердичів» – 0:0

ІІІ ГРУПА

1 тур

ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Новогуйвинське) – ДЮСШ (Хорошів) – 4:0

ДЮСШ (Попільня) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 0:15

2 тур

ДЮСШ (Хорошів) – ДЮСШ (Радомишль) – 1:2

ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Новогуйвинське) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 2:0

3 тур

ДЮСШ (Попільня) – ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Новогуйвинське) – 0:3

СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ (Радомишль) – 7:0

4 тур

ДЮСШ (Попільня) – ДЮСШ (Радомишль) – 1:1

ДЮСШ (Хорошів) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 0:12

5 тур

ДЮСШ (Хорошів) – ДЮСШ (Попільня) – 2:1

ДЮСШ (Радомишль) – ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Новогуйвинське) – 0:4

ІV ГРУПА

1 тур

ДЮСШ (Романів) – ДЮСШ (Чуднів) – 3:1

ДЮСШ (Баранівка) – ДЮКФП (Новоград-Волинський) – 2:2

2 тур

ДЮКФП (Новоград-Волинський) – ФК «Миропіль» – 2:1

ДЮСШ (Романів) – ДЮСШ (Баранівка) – 1:0

3 тур

ДЮСШ (Чуднів) – ДЮСШ (Баранівка) – 0:1

ФК «Миропіль» – ДЮСШ (Романів) – 4:1

4 тур

ДЮСШ (Чуднів) – ДЮКФП (Новоград-Волинський) – 0:1

ДЮСШ (Баранівка) – ФК «Миропіль» – 1:5

5 тур

ФК «Миропіль» – ДЮСШ (Чуднів) – 1:0

ДЮКФП (Новоград-Волинський) – ДЮСШ (Романів) – 3:0

Чемпіонат Житомирської області U-10

I ГРУПА

1 тур

ДЮСШ (Лугини) – «Жерм» (Черняхів) – 0:2

«Мал-1» (Коростень) – «Мал-2» (Коростень) – 5:1

2 тур

ДЮСШ (Іршанськ) – «Мал-1» (Коростень) – 0:3

ДЮСШ (Овруч) – ДЮСШ (Лугини) – 3:2

3 тур

«Мал-1» (Коростень) – ДЮСШ (Овруч) – 1:0

«Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ (Іршанськ) – 0:1

4 тур

«Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ (Овруч) – 0:3

ДЮСШ (Лугини) – ДЮСШ (Іршанськ) – 1:3

5 тур

ДЮСШ (Іршанськ) – «Мал-2» (Коростень) – 2:2

ДЮСШ (Овруч) – «Жерм» (Черняхів) – 6:0

6 тур

«Жерм» (Черняхів) – «Мал-1» (Коростень) – 0:3

ДЮСШ (Іршанськ) – ДЮСШ (Овруч) – 0:2

«Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ (Лугини) – 1:1

7 тур

ДЮСШ (Лугини) – «Мал-1» (Коростень) – 0:2

«Жерм» (Черняхів) – «Мал-2» (Коростень) –1:0

ІІ ГРУПА

1 тур

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – «Фортуна» (Андрушівка) – 8:0

ДЮСШ-1 (Бердичів) – ДЮСШ-2 (Бердичів) – 4:0

2 тур

«Фортуна» (Андрушівка) – ДЮСШ-2 (Бердичів) – 2:0

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – СК «Бердичів» – 11:0

3 тур

СК «Бердичів» – «Фортуна» (Андрушівка) – 1:0

«Аслан» (Бердичів) – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 0:4

4 тур

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ-1 (Бердичів) – 4:1

СК «Бердичів» – «Аслан» (Бердичів) – 4:0

5 тур

«Аслан» (Бердичів) – «Фортуна» (Андрушівка) -1:1

ДЮСШ-1 (Бердичів) – СК «Бердичів» – 2:2

ДЮСШ-2 (Бердичів) – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 1:11

6 тур

СК «Бердичів» – ДЮСШ-2 (Бердичів) – 0:0

ДЮСШ-1 (Бердичів) – «Аслан» (Бердичів) – 2:0

7 тур

«Фортуна» (Андрушівка) – ДЮСШ-1 (Бердичів) – 1:0

ДЮСШ-2 (Бердичів) – «Аслан» (Бердичів) – 1:0