Результати. Вища ліга

Вища Ліга. І коло

1 тур

16.09.2020

U-14 ДЮСШ Баранівка – ДЮКФП Новоград-Волинський – 19.10.2020 – 0:4

U-16 ДЮСШ Баранівка – ДЮКФП Новоград-Волинський – 19.10.2020 – 0:6

«Мал» (Коростень) – ДЮСШ Овруч – матч перенесено

U-14 СДЮСШОР «Полісся-2» Житомир – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – 7:1

U-16 СДЮСШОР «Полісся-2» Житомир – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – 8:0

17.09.2020

U-14 ДЮСШ-Блісп Бердичів – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 0:3

U-16 ДЮСШ-Блісп Бердичів – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 0:2

2 тур

24.09.2020

U-14 ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Баранівка – 0:2

U-16 ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Баранівка – 0:3

U-14 ДЮКФП Новоград-Волинський – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 2:1

U-16 ДЮКФП Новоград-Волинський – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 0:9

U-14 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Овруч – 9:1

U-16 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Овруч – 3:0

U-14 ДЮСШ-Блісп  Бердичів – «Мал» (Коростень) – 0:0

U-16 ДЮСШ-Блісп  Бердичів – «Мал» (Коростень) – 4:1

3 тур

30.09.2020

U-14 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ-Блісп  Бердичів- 0:1

U-16 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ-Блісп  Бердичів – 4:3

U-14 ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Овруч – матч перенесено

U-16Д ЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Овруч – матч перенесено

U-14 ДЮКФП Новоград-Волинський – «Мал» Коростень – 1:3

U-16 ДЮКФП Новоград-Волинський – «Мал» Коростень – 1:3

01.10.2020

U-14 ДЮСШ Баранівка – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 0:7

U-16 ДЮСШ Баранівка – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 1:2

4 тур

8.10.2020

U-14 ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Баранівка – 5:0

U-16 ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Баранівка – 3:0

U-14 ДЮСШ-Блісп  Бердичів – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – матч перенесено

U-16 ДЮСШ-Блісп  Бердичів – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – матч перенесено

U-14 ДЮКФП Новоград-Волинський – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 1:1

U-16 ДЮКФП Новоград-Волинський – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 1:1

9.10.2020

U-14СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – «Мал» (Коростень) – 2:1

U-16 СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – «Мал» (Коростень) – 1:0

5 тур

14.10.2020

U-14 ДЮСШ Баранівка – ФК «Мал» Коростень – 1:8

U-16 ДЮСШ Баранівка – ФК «Мал» Коростень – 1:3

U-14 ДЮСШ Овруч – ДЮСШ-Блісп  Бердичів – 1:2

U-16 ДЮСШ Овруч – ДЮСШ-Блісп  Бердичів – 0:2

U-14 ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮКФП Новоград-Волинський – матч перенесено

U-16 ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮКФП Новоград-Волинський – матч перенесено

15.10.2020

U-14 СДЮСШОР Полісся (Житомир) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 1:1

U-16 СДЮСШОР Полісся (Житомир) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 11:0

6 тур

22.10.2020

ДЮСШ-Блісп  Бердичів – ДЮСШ Баранівка

«Мал» (Коростень) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир)

ДЮСШ Овруч – ДЮКФП Новогорад-Волинський

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)

7 тур

28.10.2020

СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Баранівка

ДЮСШ-Блісп  Бердичів – ДЮФКП Новоград-Волинський

«Мал» (Коростень) – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)

29.10.2020

ДЮСШ Овруч – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир)